new
fink
Лис
10
вівторок
Початок: 19:00
Вартість квитків: 740—1350 ГРН

Fink

Вартість квитків: 740—1350 ГРН
10.11
вівторок
19:00
Початок
18:00
Двері відчинено

Гітари та валіза, повна історій – Fink з акустичним концертом у Києві

Він має особливе відчуття краси, яке миттєво перетворюється на меланхолійні гітарні мелодії. «Я не пишу веселих пісень», каже він з усмішкою, але ми всі знаємо, як тепло і добре на душі від його музики. Fink повертається до України, щоб представити особливу акустичну програму. Акустичні концерти дозволяють зняти усі музичні та емоційні нашарування та відчути справжнє очищення. Саме таким і буде цей вечір з Fink – лише музикант, гітари та його валіза, повна історій.

10 листопада, Caribbean Club.

Fink – сонграйтер та продюсер з 20-річним досвідом. Бажання писати та виконувати власні пісні з’явилося у Fink лише після того, як його почали запрошувати писати для інших виконавців. Наприклад, він писав та продюсував музику для Джона Ледженда та Емі Уайнхауз на початку її кар’єри. Таким чином, лише віддавши свій голос іншим артистам, він зрозумів, що настав час повернути його собі. Це був єдиний можливий для нього спосіб ділитися власним досвідом та історіями, сумом і напруженням зі слухачами.

Відтоді минуло чимало часу, було записано сім альбомів, зіграно сотні концертів у всьому світі. Fink не часто повертається до точки, з якої усе починалося. Подалі від шумних клубів, гучних фестивалів. Однак саме такою почала народжуватися музика Fink, яку ми знаємо і любимо нині. До зустрічі на наймагічнішому концерті весни 2020.

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
anabel-arto-variete_5789-sq

«Ми, команда Caribbean Club, дотримуємося всіх карантинних вимог згідно рішення Уряду та рекомендацій МОЗ

aml_8

Ми повертаємось до роботи!

dsc

Офіційне звернення дирекції Caribbean Club!

500x500

Як відвідувати Caribbean Club під час карантину?