fbpx
new

Правила закладу «Сaribbean Club»

Купуючи квиток, Ви автоматично погоджуєтесь з Правилами закладу «Сaribbean Club» та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати.

Шановні відвідувачі, основна мета клубних правил – створення максимально комфортних і оптимально безпечних умов для відпочинку у клубі та підтримання дружелюбної і доброзичливої атмосфери.

Відвідувачами клубу вважається особи, що мають квиток або запрошення, пройшли перевірку металошукачем та щодо яких проведено огляд речей (за необхідності).

У випадку порушення Правил закладу «Сaribbean Club», адміністрація та співробітники служби безпеки залишають за собою право:

 • Виконувати фото та відео фіксацію порушника.
 • Змусити порушника залишити заклад без відшкодування вартості вхідного квитка.
 • Встановити заборону по відношенню до відвідувача на подальше відвідування закладу.

Купуючи вхідний квиток (або відвідуючи заклад за запрошенням), Ви автоматично погоджуєтесь з цими Правилами та умовами перебування в клубі, і зобов’язуєтесь їх виконувати.

 1. Забороняється відвідування клубу «Сaribbean Club» особам, які не досягли 18-ти років, на нічні події, тобто після 22:00. До 22:00 особам, які не досягли 18-ти років, дозволяється відвідувати «Сaribbean Club» виключно із супроводом батьків.
 2. Служба безпеки клубу має право відмовити у вході до клубу особам, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного сп’яніння, ступінь якого керівництво клубу та служба безпеки клубу визначають на власний розсуд, мають неохайний вигляд, одягнені у спортивний одяг, також не допускається вхід і перебування в клубі без взуття (адміністрація клубу залишає за собою право оцінювати відповідність зовнішнього вигляду відвідувачів відповідно до формату закладу. Виняток становлять тематичні вечірки, на яких допускається даний Dress code).
 3. Служба безпеки клубу має право відмовити у вході до клубу особам, які на їхню думку схильні до вживання або торгівлі наркотиками, схильні до протиправних дій по відношенню до відвідувачів, гостей закладу, обслуговуючого персоналу та майна закладу.
 4. У клуб не допускаються особи з явними тілесними ушкодженнями.
 5. У разі виникнення сумнівів у служби безпеки клубу з приводу досягнення Вами 18-ти річного віку, Ви зобов’язані надати документ, який засвідчить ваш вік (паспорт, водійські права та ін.). Керівництво закладу та служба безпеки клубу залишає за собою право заборонити вхід без пояснення причин.
 6. Відвідувачі клубу та їхні особисті речі можуть бути оглянуті працівниками служби безпеки закладу з метою забезпечення безпеки відвідувачів клубу. У разі відмови пройти цю процедуру або у разі виявлення під час такого огляду порушення Правил закладу, адміністрація має право відмовити в доступі до клубу без відшкодування вартості квитка.
 7. Причиною відмови у допуску на територію закладу також може стати агресивна поведінка, виражена фізичним чи психологічним впливом.
 8. У приміщенні клубу забороняється: палити цигарки, приносити з собою спиртні напої, продукти харчування, колючі, ріжучі предмети, наркотичні речовини (в тому числі засоби для їх застосування), зброю (включаючи холодну, газову, пневматичну, вогнепальну і т.д.), піротехнічні та вибухові речовини, інші пристрої та спецзасоби, самостійно використовувати музичне та інше обладнання клубу, входити на території, які призначені для службового користування. У випадку виявлення зазначених фактів, служба безпеки клубу має право примусити покинути заклад без компенсації вартості квитка.
 9. Забороняється залишати сумки чи інші особисті речі на підлозі, на барній стійці, виступах на стіні, парапетах і східцях.
 10. Забороняється вхід до клубу з тваринами.
 11. Заборонено заважати роботі артистів, які виступають в клубі: діджеїв, танцюристів, ведучих, акторів і т.д., а також роботі обслуговуючого персоналу клубу.
 12. Забороняється заважати відпочивати іншим відвідувачам клубу некоректною поведінкою, криками, свистами і т.д. Якщо поведінка відвідувача перешкоджатиме роботі персоналу чи відпочинку інших відвідувачів, він буде змушений покинути заклад.
 13. Забороняється спати за столиком, танцювати без одягу та / або взуття.
 14. Фото і відео зйомка на території клубу дозволена виключно з дозволу Адміністрації клубу.
 15. Заборонено проносити в клуб фармацевтичні препарати, таблетки, мазі, краплі і т.д.
 16. На території клубу заборонений будь-який вид торгівлі чи рекламної діяльності без узгодження з керівництвом закладу.

Відвідуючи клуб, ви погоджуєтесь брати участь у можливій фото- і відеозйомці, теле- або радіотрансляції заходу в якості відвідувача і дозволяєте клубу використовувати фото-, відео- і аудіозаписи з вашою участю будь-яким способом (розміщення у соціальних мережах клуба, веб-сайті і т.д.).

Умови перебування в клубі:

Відвідувачі зобов’язуються:

 1. Виконувати розпорядження Адміністрації і співробітників служби безпеки клубу.
  1. Для відвідування клубу придбати або пред’явити вхідний квиток (запрошення) та пройти огляд металошукачем (огляд речей – за необхідності).
  2. Здавати верхній одяг та великогабаритні предмети в гардероб. Вхід в клуб у верхньому одязі – заборонений. В приміщенні клубу гардероб працює на безоплатній основі.
  3. Клуб не несе відповідальності за гроші та цінні речі, які були залишені (загублені) на території клубу, в тому числі в одязі, який був зданий у гардероб.
 2. За втрату номерка від гардероба, розбитий посуд, пошкодження майна та порушення санітарних норм стягується плата, розмір якої визначається Адміністрацією клубу.
 3. Відвідувачі мають можливість попередньо зарезервувати столик, вартість якого встановлюється у відповідності до клубної події чи концерту. У разі, якщо зарезервований столик не був зайнятий відвідувачами в обумовлений термін, адміністрація має право надати його іншим особам.
 4. Адміністрація клубу попереджає, що купуючи квиток на концертну програму за Вами автоматично бронюється столик виключно на час проведення такого заходу, та бронювання столику автоматично не продовжується після його завершення.

У випадку, якщо Відвідувач, який придбав квиток на концертну програму та має намір продовжити перебування у клубі, за тим же столиком, після її завершення, зобов’язаний завчасно узгодити умови бронювання (резерування) такого столику з Адміністрацією закладу. У разі неузгодження таких умов завчасно з Адміністрацією закладу, остання має право примусити Відвідувача звільнити столик.

Погоджуючись на відвідування заходу, власник квитка (запрпошення) бере на себе відповідальність за ризики, в тому числі відповідальність за збереження особистого майна, за будь-який збиток, що може бути завданий внаслідок недотримання норм громадського порядку, техніки безпеки, правил пожежної безпеки, правил закладу та інших загальноприйнятих норм поведінки. Адміністрація закладу «Caribbean Club» не несуть відповідальність за такого роду ризики.

Відвідувачі, що дотримуються правил клубу, за необхідності, мають право звернутися з питаннями до адміністрації, начальника служби безпеки, або іншим посадовим особам, а також вимагати книгу скарг і пропозицій.

З повагою,
Адміністрація «Caribbean Club»