fbpx
new
ORDER FORM

Caribbean Club — один з найстаріших клубів Києва.

Він був відкритий у 1998 році, а у 2013 пережив не тільки капітальний ремонт приміщення, але і кардинальне оновлення напрямку роботи.

Тепер Caribbean Club — це єдиний концерт хол у Києві, де 7 днів на тиждень відбуваються події. Професійна сцена, якісне освітлення та звук роблять цей концертний майданчик привабливим для українських та зарубіжних артистів.
Що ж сьогодні у афіші клубу? Популярні артисти, рок, джаз, театр, сальса, гумористичні шоу, диско та нічні вечірки, тематичні заходи та багато іншого.
 
Крім того у Caribbean Club найбільший світлодіодний клубний екран у Києві, на якому періодично демонструються ключі спортивні події та відбуваються презентації відео-робіт артистів.
 
Зал клубу легко адаптується під тематику заходу: просторий дерев’яний танцпол, 4 бари, столи з диванами, столи з ресторанними та барними стільцями, 3 поверхи для розміщення гостей, vip-зали.
Резидентами Caribbean Club є кращі українські танцювальні колективи, досвідчені діджеї та ведучі, а також видатні артисти та музичні колективи. Так, протягом останніх років у Caribbean Club виступали такі артисти як Борис Гребенщиков, Андрій Макаревич, «Мачете», «Серебряная Свадьба», Олексій Горбунов, «MGZAVREBI», «Скрябін», Іво Бобул, Ендрю Дональдс, «Город 312», «ТОКИО», «Воскресенье», «Тартак», Green Gray, «Друга Ріка», Віталій Козловський, Злата Огнєвіч, «Billy’s Band», Dena DeRose, Wayne Escoffery, Анна Завальська, Freedom Jazz Girls Band, ALLOISE, Monatik, Лесь Подерв’янський та інші.
 
 
Caribbean Club має гідний рівень не тільки серед концертних майданчиків, але і серед київських ресторанів. Традиційна кухня, вишукані страви, бургери та суши — всі ці напрямки представлені у меню. В барній карті напої на будь-який смак — від модних лимонадів та різноманітних коктейлів до витончених та розкішних напоїв. Поїсти у Caribbean Club можна з 18:00 до ранку, коли клуб зачиняється.
Вже давно клуб співпрацює з найбільшими українськими операторами з продажу квитків. Купити квитки на концерти можна в касі самого клубу, в мережі кас у місті, в інтернеті у
партнерів клубу та вже зовсім скоро такий сервіс з’явиться і на офіційному сайті клубу caribbean.com.ua.
 
 
Для багатьох артистів Caribbean Club став улюбленим місцем для виступів, а для тисяч гостей — улюбленим місцем для відпочинку. За 18 років у клуба з’явились справжні друзі та артисти, які проводять час у Caribbean Club та вже давно з категорії клієнтів чи партнерів перейшли у категорію друзів закладу.
 
 
У клубі можна обирати події за смаком та настроєм, або відвідувати у будь-який день — тільки кращі події, нові та актуальні артисти, затишна атмосфера, новинки у меню та на барі. Чи потрібне ще щось?

Уже давно клуб сотрудничает с крупнейшими операторами по продаже билетов. Купить билеты на концерты можно в кассе клуба, в сети касс в городе, в интернете у партнеров клуба, а уже совсем скоро этот сервис будет доступен и на сайте самого клуба caribbean.com.ua.

Завантажити електрону версію презентації можна тут
 
 
Відпочивайте з Caribbean Club!