fbpx
new

Контакти

м. Київ
вул. Симона Петлюры, 4

info@caribbean.com.ua

З питань організації концертів
Арт-директор Caribbean Club:
anastasiia.vaganova@caribbeanclub.com.ua

З питань організації корпоративів:
corp.caribbeanclub@gmail.com

Години роботи клубу:
Пн-Нд 18:00-22:00

З усіх питань ви можете звертатися до адміністраторів клубу.
+38 (067) 224-41-11

Caribbean Club — один з найстаріших клубів Києва. Він був відкритий у 1998 році, а у 2013 пережив не тільки капітальний ремонт приміщення, але і кардинальне оновлення напрямку роботи. 

Caribbean Club — професійна сцена, якісне освітлення та звук роблять цей концертний майданчик привабливим для українських та зарубіжних артистів.

Що ж сьогодні у афіші клубу? Популярні артисти, рок, джаз, театр, сальса, гумористичні шоу, диско та нічні вечірки, тематичні заходи та багато іншого.

Крім того у Caribbean Club найбільший світлодіодний клубний екран у Києві, на якому періодично демонструються ключі спортивні події та відбуваються презентації відео-робіт артистів.

Резидентами Caribbean Club є кращі українські танцювальні колективи, досвідчені діджеї та ведучі, а також видатні артисти та музичні колективи. Так, протягом останніх років у Caribbean Club виступали такі артисти як Рішар Гальяно, Том Харрел, Віллі Вілліамс, Ray Collins’Hot Club, Шеймус Блейк, Борис Гребенщиков, Ніно Катамадзе, Андрій Макаревич, «Мачете», «Серебряная Свадьба», «MGZAVREBI», «Скрябін», Ендрю Дональдс, «Тартак», Green Gray, «Billy’s Band», Dena DeRose, Wayne Escoffery, Freedom Jazz Girls Band, ALLOISE, Monatik, Лесь Подерв’янський, Артемій Троїцький, Пеп Торрес, Джиммі Бош, SunSay та інші.

Зал клубу легко адаптується під тематику заходу: просторий дерев’яний танцмайданчик, 4 бари, столи з диванами, столи з ресторанними та барними стільцями, 3 поверхи для розміщення гостей, vip-зали.

Caribbean Club має гідний рівень не тільки серед концертних майданчиків, але і серед київських ресторанів. Традиційна кухня, вишукані страви, бургери та суші — всі ці напрямки представлені у меню. В барній карті напої на будь-який смак — від модних лимонадів та різноманітних коктейлів до витончених та розкішних напоїв. Поїсти у Caribbean Club можна з 18:00 до ранку, коли клуб зачиняється.

Квитки на події клубу можна придбати в касі самого клубу та на офіційному сайті caribbean.com.ua/ua/.

Також Caribbean співпрацює з найбільшими українськими квитковими операторами.

Для багатьох артистів Caribbean Club став улюбленим місцем для виступів, а для тисяч гостей — улюбленим місцем для відпочинку. За понад 20 років у клуба з’явились справжні друзі та артисти, які проводять час у Caribbean Club та вже давно з категорії клієнтів чи партнерів перейшли у категорію друзів закладу.

У клубі можна обирати події за смаком та настроєм, або відвідувати у будь-який день — тільки кращі події, нові та актуальні артисти, затишна атмосфера, новинки у меню та на барі. Чи потрібне ще щось?

Відпочивайте з Caribbean Club!

Подивись як нас знайти: