fbpx
new
The Tiger Lillies
Тра
30
четвер
Початок: 19:00
Вартість квитків: 900—2000 ГРН

The Tiger Lillies

Вартість квитків: 900—2000 ГРН
30.05
четвер
19:00
Початок
18:00
Двері відчинено

Майстри похмурого панк-кабаре та великі друзі нашої країни The Tiger Lillies повертаються із двома концертами в Україну!

30 травня, Київ, Caribbean Club!

The Tiger Lillies встали на бік України із перших днів повномасштабного вторгнення. Вони постійно говорять про це у власних соцмережах та висвітлюють події, які відбуваються тут. Щоб допомогти нам ще більше, The Tiger Lillies вирішили зробити найкраще, що може музикант – записати альбом. Він має назву Ukraine.

The Tiger Lillies зіграють хіти, які охоплять всю кар’єру гурту. За ці 30 років, траплялося чимало цікавого й несподіваного. І театральні постановки, і участь у створенні культового мюзиклу Shockheaded Peter, що має дві престижні премії Лоуренса Олів’є. І навіть альбом-колаборація із Kronos Quartet, що має номінацію на Grammy. Але головною якістю проявів The Tiger Lillies у розмаїтих напрямах культури залишилася вірність своєму артистичному шляху. А саме світу, який вони створюють своїми піснями. Темний, трошки лячний з одного боку, веселий і захопливий з іншого.

Музика The Tiger Lillies нагадує кабаре Берліну до Другої Світової Війни, давньої опери й циганської музики водночас. Цей специфічний мікс отримав визнання серед меломанів по всьому світу, а преса вважає, що в ідеальному світі The Tiger Lillies мали б брати участь у Євробаченні від Великої Британії.

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО