new
SINOPTIK
Лис
30
субота

SINOPTIK

30.11
субота

Єдиний український гурт, який отримав статус найкращого рок-гурту планети за версією всесвітнього музичного конкурсу “Global Battle of the Bands”, 30 листопада презентує нове космiчне рок-шоу. Marilyn Manson, Uriah Heep, Океан Ельзи – серед тих гігантів музичного шоу-бізнесу, які помітили Sinoptik та запросили їх розділити сцену у якості почесних гостей. Це сприяло росту інтересу до гурту серед широкого кола слухачів.

Цієї осені Sinoptik заграють в Києві лише один ексклюзивний концерт в клубі Caribbean Club 30 листопада. Цей концерт буде завершувати масштабний благодійний тур #ЯЧуюЯЖиву, також на ньому гурт презентує свій новий альбом, “що за аналітикою IMPALA до кінця року матиме золотий статус в Україні, Чехії, Бельгії та Великій Британії” (джерело royaltributes.com).

У вересні SINOPTIK розпочали благодійний тур #ЯЧуюЯЖиву, в рамках якого збиратимуться кошти на необхідне обладнання для діагностики слуху новонароджених дітей в Україні. Збір коштів організовано спільно з Українською Біржею Благодійності та Благодійним Фондом “Свічадо”.

Сторiнка благодiйного проекту:
https://ubb.org.ua/project/5071/

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
mma_7977_2-min

BrainStorm запрошують на концерт «30 музичних історій»

_mg_9129

Важливе оголошення!

Caribbean Club Concert Hall запрошує на головні кабаре-прем'єри осені: Sax Live Show “Пiф-Паф" від Freedom Jazz та вар’єте “РОЯЛЬ”

Caribbean Club Concert Hall запрошує на головні кабаре-прем’єри осені: Sax Live Show “Пiф-Паф” від Freedom Jazz та вар’єте “РОЯЛЬ” 

69849974_2896899246990818_8172820798575214592_n

Один з найстаріших клубів Києва Caribbean Club. Night Club оголошує вакансію – ОФІЦІАНТ!