new
PATSYKI Z FRANEKA
Кві
21
вівторок
Початок: 19:00
Вартість квитків: 220—490 ГРН

PATSYKI Z FRANEKA

Вартість квитків: 220—490 ГРН
21.04
вівторок
19:00
Початок
18:00
Двері відчинено

Телеканал М2 та Caribbean Club Concert Hall представляють серію концертів «Нова українська музика». Найцікавіші виконавці та гурти нового покоління щомісяця виступатимуть на сцені культового майданчика. 

Відбором артистів для серії концертів займається продюсер телеканалу М2 Роман Муха. 

«Ми представимо найяскравіших молодих зірок різних жанрів. Вони вже пройшли випробовування ефіром телеканалу М2, і телеаудиторія проявляла інтерес до них у вигляді рейтингів. Кожен з артистів, яких ми представимо унікальний, самобутній, несе класну енергетику і подарує багато приємних переживань», – розповідає Роман Муха. 

21 квітня в рамках серії концертів «Нова українська музика» Caribbean Club Concert Hall запалить гурт Patsyki z Franeka.

Ви знаєте, що таке Ukrainian garage? Це власний стиль гурту Patsyki z Franeka, який вони створюють поєднуючи «чьоткий» хіп-хоп, модні танцювальні ритми та народні мотиви.

Patsyki z Franeka три роки тому яскраво увірвалися в український шоу-бізнес з дебютний кліпом на пісню «VasЯ OMG». Качовий трек лунав з кожної радіостанції, а про гурт дізналася вся країна. Ви точно їх чули!

На концерті Patsyki z Franeka покажуть, що у них в сет-листі є багато хітових пісень, які після концерту стануть треками №1 у вашому плейлісті!

«Концерти цієї серії будуть цікаві не тільки тим, хто вже знайомий з цими артистами. Вони також зацікавлять всіх, кому хочеться пізнавати нову музику, розвивати свої смаки та просто класно проводити час під гарну музику. Приходьте і ви будете приємно вражені кожним виконавцем чи гуртом, яких ми разом з Caribbean Club представимо на нашій серії вечірок», – додає Роман Муха. 

21 квітня  приходьте у Caribbean Club Concert Hall, щоб прокачати вечір разом з гуртом Patsyki z Franeka. Не пропустіть яскравий початок нової музичної традиції! Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
3_fox05337_result

22 роки пліч-о-пліч з музикою: Caribbean Club відсвяткував День народження

fox01855_result

Спокусливе мистецтво: Даша Астаф’єва виступила у вар’єте “Рояль”

2020-02-14_20-12-03_maximov_result

Лайма Вайкуле дала ексклюзивний концерт до Дня закоханих у Caribbean Club

astafieva_inst1-1_result1

Даша Астаф’єва стане зірковою гостею еротичного вар’єте “Рояль”