fbpx
new
073a2275
Січ
30
четвер

Lauren Ruth Ward

30.01
четвер

Кожен, хто хоч раз бачив виступ Лорен Рут Ворд, назавжди пам’ятає цю мить. Просто тому, що вона має такий вплив на людей. Справа в тому, що не часто побачиш людину, яка співає кожною клітинкою своєї сутності, але коли це стається, ти змінюєшся назавжди. Ти сидиш і думаєш, якщо вона може випромінювати таку силу і енергію, то чому не можу я? Саме так з’являється віра в себе і натхнення – несподівано, легко, радісно. Критики порівнюють Лорен Рут Ворд з Дженіс Джоплін, Флоренс Велч та Кортні Барнетт. Для більшого комфорту ми можемо хапатися за ці імена, але жодне порівняння не віддає належне постаті Лорен. І в цьому ми з вами зовсім скоро переконаємося самі.

4 червня, Caribbean Club.

Дебютна платівка Лорен ʼWell, Hellʼ зібрала чимало захоплених відгуків від NYLON, Noisey, Consequence of Sound, the Los Angeles Times, Indie Shuffle та багатьох інших. Про дівчину з Меріленду вмить дізнався весь світ. Відео щирих та надривних виступів з піснями Blue Collar Sex Kitten, Make Love to Myself та вражаючої Did I Offend You розліталися мережею, розбивали серцяі тривожили душі. «Мені багато що є сказати», – заявляє Лорен у титульному треці альбому. І справді, ця дівчина не лізе за словом до кишені.

Лорен завжди підтримувала гурти, які їй подобалися, і вони підтримували її. Завдяки міцній спільноті, що зібралася довкола неї, вона вже за короткий час опинилася на великих сценах, граючи з такими артистами як Yeah Yeah Yeahʼs, Shirley Manson, Едді Веддер Vedder, LP, Shakey Graves, Liz Phair та навіть з Кітом Урбаном. До речі, одна з таких зустрічей із співачкою LP стала доленосною – співачки вже понад рік заручені.

Закохавшись у процес аналогового запису, Лорен взялася записувати другий альбом. Сингл Water Sign уже в мережі, а нова платівка співачки під назвою ‘Vol. II’ вийде 13 березня. Лорен все ще є що сказати – про силу жінок та самовідкриття – з легкістю, красою та вражаючою влучністю. Рок-н-ролл у 2020 потребує чогось незвичайного. Дякуємо Богиням, що надіслали нам Лорен Рут Ворд.Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
HAPPY BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

Caribbean Club Concert-Hall презентує фільм «Рояль. За лаштунками» про створення еротичного вар’єте-шоу «Рояль»

Caribbean Club Concert-Hall презентує фільм «Рояль. За лаштунками» про створення еротичного вар’єте-шоу «Рояль»

speakeasy-jazz_20191224-4045_result

Джаз, свінг, блюз, рок-н-рол: у Києві відбудеться серія музичних вечорів

algiers-square

Звернення організаторів