new

Armenian Jazz. Marietta Arushanyan feat. Crocodile Project

31.08
субота

31 серпня – авторський проект Armenian Jazz від молодої української джазової співачки Маріетти Арушанян і колективу Crocodile Project в Caribbean Club Concert-Hall.

  • яскравий мікс етно-джазу, фанку та фьюжну

  • авторські композиції

  • музична програма, яка чарує душевністю і заряджає енергією

  • ідеальний вечір для романтичного побачення або зустрічі з друзями

З дитинства я вбирала в себе вірменські національні традиції. Вірменська музика для мене – це музика моєї душі, ніжний дотик до культури, традицій мого народу. Мені дуже хочеться донести до слухача нехай невеликий, але все ж такий значущий фрагмент вірменської музики і культури. Я хочу розкрити багатогранність культури свого народу, який тісно пов’язаний з усіма світовими культурами, в тому числі і української, тому я з нетерпінням чекаю майбутній концерт! “, – поділилася Маріетта Арушанян.

Маріетта Арушанян – українська співачка вірменського походження. Маріетта активно виступає на джазових фестивалях, а в 2017 році зайняла 1 місце в проекті Jazz-kolo. З музичним колективом Crocodile Project співачка почала співпрацювати 2 роки тому.

31 серпня музиканти представлять програму Armenian Jazz, що складається з авторських пісень Маріетти в стилі «етно», а також інструментальних фанк- і фьюжн- композицій Артура Решетова – лідера Crocodile Project.

На гостей чекає легкий джазовий вечір в затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall. Дозвольте собі трохи відпочити та розслабитися посеред робочого тижня!

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
20190312-fk8a0358_result-min-1

5 цікавих факти про французький шансон: розповідає солістка «Notre Dame de Paris»

67293120_730145957420695_6617273060888150016_n

Хуан Карденас: “Архітектура України мені здалася величною та мальовничою” 

Аквариум "Двери Травы"

Друзі, важлива інформація!

Музикант рекомендує: плейліст літа від Павла Ігнатьєва

Музикант рекомендує: плейліст літа від Павла Ігнатьєва