fbpx
new

Вистава “Пробач. Прощавай. Сміття винесу сам”

Вартість квитків: 350—690 ГРН
22.05
середа
18:30
Початок
17:00
Двері відчинено

Діма обожнює Олю. Оля обожнює Миколу Анатолійовича, а йому 45 років і він одружений. Катя любить свого чоловіка. І любовний трикутник перетворюється на квадрат.

Вистава з проекту “До та Після сексу” раніше ставився 1 раз на рік у січні у “Зимових історіях” на великій сцені. Але вирішили грати частіше. не проґавте такий шанс.
Гумору досить, душевні переживання через край, адже кохання не знає меж, віку та не має совісті. У виставі багато відвертих розмов, він зібраний з нереальної ніжності та реального цинізму. Кохання можна відчути з першого погляду та не відпускати. А можна шукати все життя, та так і не знайти.
Вистава вийшла розумна, пристрасна, ефектна, тонка, сучасна, близька до мелодрами і одночасно з цим вона сповнена гротескного гумору.

Примітка. Ми розпочинаємо вчасно, але можемо затримати початок вистави на 15 хвилин для прихильників постояти у заторах.

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО