fbpx
new

Вистава «Маленькі люди на великому ліжку»

8.10
вівторок

А ви вірите в випадкові збіги і в їх дивовижні результати? Наприклад, що випадково переплуталися книги, журнали або номера столиків в кафе або інші ситуації, коли не знаєш, сміятися чи сумувати … Якщо вам дуже цікаво подивитися, як іноді випадковості можуть бути просто анекдотичними або навпаки, дуже філософськими, радимо обов’язково купити квиток на виставу «Маленькі люди на великому ліжку». Вас чекає чудовий, яскравий гумор, чудова гра акторів, цікаві костюми і декорації і прекрасна можливість посміятися від душі і подивитися на світ свіжим поглядом.

Коротко про сюжет і театр

Ми заглянемо в подружню спальню однієї прекрасної добропорядної англійської сім’ї.
Не поспішайте думати, що такі ідеї – плід нинішнього століття. Автор цього сюжету жив півтори сотні років тому. Мабуть і тоді природа людини була такою ж передбачуваною, живою і дивно стягнутою соціумом.
Все просто: чоловік і жінка вже чотири роки не можуть зачати, а це ой як незручно і викликає підозри і взагалі. Загалом, спеціально для таких пар турботливий уряд передбачив спеціального державного працівника, який покликаний прийти і допомогти з проблемою. Подружжя, природно, виявилося в ситуації, коли його покладається кликати, погодьтеся, вже забавно.
В цей же час поруч чарівна сусідка пристрасть, як любить фотографуватися. Найцікавіше, що фотограф для пікантної фотосесії повинен був прийти в той же день і час, що і держслужбовець до сусідів. Здогадуєтеся? Запрацьовані чоловіки переплутали адреси!
Мало того, що кожен з них прийшов не за адресою. Вони почали виконувати свою роботу, як годиться, абсолютно не підозрюючи поки про помилку. Багато хто називає цю постановку анекдотом, і вони абсолютно праві. Але за іскрометним гумором ні-ні, та й миготять глибокі думки, на яких ми в житті, зважаючи на зайнятість і суєту, просто не загострюємо увагу.
Додайте до цього чудову гру колективу «Візаві», незвичайний підхід і якісну картинку. В результаті вас чекає дуже талановито зроблена і поставлена соціальна комедія, яка навіть крізь сміх допомагає нам думати, робити важливі відкриття, які весь цей час лежали на поверхні. Просто вони здавалися нам буденними без призми гострого гумору і талановитої гри.

Чому ми радимо відвідати вам цей спектакль?

• Ви отримаєте неймовірну порцію відмінного пікантного гумору у виконанні талановитого колективу театру «Візаві»
• Переконайтеся, що природа людських почуттів і моралі залишається незмінною протягом віків, змінюється тільки фон спалень і музика;
• Чи зможете по-іншому подивитися на багато збігiв в своєму і не тільки життi вже зовсім іншими очима.
Якщо ви шанувальник хорошою комедії, то обов’язково не забудьте купити квиток на виставу «Маленькі люди на великому ліжку» від театру «Візаві».

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини

Сім’я Caribbean Club росте!!

fb-960x960-2

З великою радістю повідомляємо – концерт X Ambassadors відбудеться 15 березня 2022 року!

179835862_1435640583441338_6256348614300526216_n

✨Caribbean Club✨ відкриває двері та радий бачити гостей!

img_9029_result1

Нагадуємо, поки Caribbean Club не працює в звичному режимі, ми пропонуємо скористатись цим моментом