fbpx
new

ВАР’ЄТЕ “РОЯЛЬ”. 21+

12.03
субота

Відверте та видовищне вар’єте «Рояль»!

Необов’язково їхати до Франції, ми створили маленький Париж у центрі Києва!

З часу прем’єри у 2019 році шоу підкорило тисячі глядацьких сердець, успішно подолало випробування локдауном та продовжує збирати аншлаги!

  • живий вокал
  • танцювальна експресія
  • красива театральна постановка
  • спектакль-провокація розкриває красу жіночого тіла

 

— Шоу «Рояль» – це експеримент, який вдався! Ми завжди спостерігаємо за нашим глядачем і щасливі бачити їх посмішки та чути бурхливі оплески. Ми раді, що робота всієї приголомшливої та професійної команди може дарувати красу і радість в такий непростий для всіх період. Приходьте та насолоджуйтесь моментом разом з артистами вар’єте «Рояль», – поділилася хореограф-постановник шоу Катерина Тришина.

 

Особливістю  вар’єте «Рояль» є виступ зіркового гостя на кожне шоу Caribbean Club запрошує зірку. Організатори до останнього тримають в таємниці ім’я гостя, тож для глядачів завжди несподіванка побачити зіркового артиста в особливій атмосфері. Серед гостей, які виступили на шоу, були: Олег «Фагот» Михайлюта (ТНМК), Злата Огнєвіч, Анна Завальська, Євген Галич (O.Torvald), Олег Скрипка («Воплі Відоплясова»), Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян, Олег Собчук (СКАЙ), Олександр Положинський, гурт Freedom Jazz, гурт Kadnay та багато інших українських артистів.

 


Музичний продюсер шоу – знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання.

Хореографи-постановники шоу – українські танцівниці, учасниці проєктів «Танцюю для тебе» та «Танці з зірками» – Анна Паламарчук, Катерина Тришина та Світлана Черниш.

 

Вар’єте-шоу «РОЯЛЬ» складається з музичних та відвертих перформансів. Оригінальне аранжування, яскраві костюми, жива музика та звабливі танцівниці – ось на цьому моменті вже можна купувати квитки!

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО

Caribbean

Зміни по КЛУБНИМ КАРТКАМ