fbpx
new

Вар’єте “РОЯЛЬ”. 21+

11.01
субота

Caribbean Club Concert-Hall презентує вар’єте “РОЯЛЬ”.

Вар’єте “РОЯЛЬ” – нове вишукане, відверте та видовищне шоу для дорослих! Тільки 21+! 

РОЯЛЬ” – це більше ніж dinner show, це нова культурна традиція Києва.

Зручне крісло, містична напівтемрява, атмосфера класичних вар’єте початку 20-го століття – так розпочинається незабутній вечір з шоу “РОЯЛЬ”.

Переступаючи поріг клубу, кияни та гості міста на один вечір занурюються у перформанс-провокацію.

Вперше в Україні глядачам пропонують аналог паризьких легендарных кабаре. Шик, стиль, яскраві костюми, оригінальні декорації та зваблива постановка.

У театралізований сюжет перформансу вплетені музичні номери та інтерактивна комунікація з гостями. Це жива і відверта гра з вигадливим сюжетом, яка перетворюється в новий та неповторний твір.

Жодної пошлості чи вульгарщини! Витончена сексуальність та легкий еротизм – наша відповідь буденним стресам та брутальній реальності.

Музичним продюсером шоу виступив знаний український музикант та композитор Олексій Боголюбов. Він відомий своїм особливим відчуттям музики та нестандартним підходом. Відомі мелодії, що потрапляють до нього, набувають нового звучання. Олексій створює аранжування для популярних українських та закордонних артистів. Як музикант бере участь у камерних колективах, біг-бендах та оркестрах. Він є бенд-лідером декількох проектів та має колаборації з джазменами з усього світу Louis Godwin ( USA), Marc Bernstein (USA), Zoe Glilby (Great Britain), Ingrid Arthur (USA), та багато інших. У його творчому доробку 2 авторські платівки та власна джазова школа.

Коли мені розповіли ідею шоу, мені стало цікаво втілити її. Після майже чотирьох місяців роботи над проектом, вийшла емоційна історія навколо мого кращого друга – Роялю, створена нестандартними аранжуваннями. Деякі пісні можуть прозвучати для глядачів дуже незвично, деякі так, ніби-то такими були і завжди. Загалом все, що почує глядач – це моє бачення улюблених усіма пісень.”, – розповідає Олексій Боголюбов.

Хореографами-постановниками шоу стали відомі українські танцівниці, керівники балету NC-17 Showballet та засновники школи танцю «Twist» – Анна Паламарчук та Катерина Тришина, а також хореограф та солістка балету NC-17  Showballet – Світлана Черниш.

Катерина Тришина та Анна Паламарчук також відомі своєю участю у телепроектах “Танцюю для тебе” та “Танці з зірками”.

Вар’єте «Рояль» – це експеримент. Танцювальна експресія в поєднання з живим звучанням рояля і професійними вокалістами. Ми готуємо для гостей неймовірне шоу, яскраві костюми та приголомшливу атмосферу.”, – поділилася Катерина Тришина. 

Фото матеріали до проекту підготував відомий арт-ню фотограф – Руслан Лобанов.

Caribbean Club Concert Hall працює навколо середовища та епохи, які для мене найцікавіші в кадрі – це мода і музика. Коли мені розповіли ідею, мені стало цікаво втілити її в життя, бо ця історія зйомки – це те, що близько до моїх сюжетів, хоч і невеликий крок в сторону. У мене був челендж спробувати зняти своє фірмове блюдо, але під іншим соусом. У нас вийшло втілити задум, але я не поставив крапку і сподіваюся, що колись ця історія може стати частиною книги або масштабного проекту за межами Києва.”, – розповідає про зйомку для шоу Руслан Лобанов.

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО

Caribbean

Зміни по КЛУБНИМ КАРТКАМ