fbpx
new
ГОМІН OUT
Жов
16
субота

Стендап “Гомін OUT”

16.10
субота

16 жовтня перший радійний стендап “Гомін OUT. НАЖИВО”.

 

Комедійно-абсурдне, пострелігійне, квазіконцептуальне радіо-стендап-шоу “Гомін Out” вибиреться на волю й проведе свій перший спільний офлайн стендап у Caribbean club. “Гомін аут” яскравий промінчик іронії у потоці апокаліптичних новин, який вже четвертий сезон виходить на Радіо Промінь щодня. Резиденти шоу Антон Тимошенко, Сергій Ліпко та Єгор Шатайло приготували для гостей Caribbean спеціальну програму: буде багато іронії, незручних жартів та живих емоцій. 

 

Трохи важливих фактів про хлопців:

 

  • Антон Тимошенко, політолог за освітою, але пішов у стендап, бо в Україні це коротший шлях в політику, часто слухає Радіо Промінь.
  • Сергій Липко вважає, що на запис радіопрограми добре запрошувати пару глядачів, щоб бачити їхню реакцію. Тому запрошує гостей на ідеальний відкритий радіоефір до Caribbean. 
  • Єгор Шатайло знає на пам‘ять 3 тисячі кодів на ігри для сега мегадрайв, а ще може проговорити «обі ван кенобі» у відрижці і вважає, що радіо для коміка це чудово — ніхто тебе не бачить, а по голосу не впізнають.

Перший клубний виступ відомих українських стендаперів, сценаристів “Телебачення Торонто” та ведучих Радіо Промінь відбудеться у форматі радіоефіру. Але на відміну від записів у студії, це буде версія без цензури: нарешті ви зможете почути ті жарти, які вирізають з ефіру, тому що вони на грані, ніякого монтажу, все тут і зараз.

 

Ви готові до незручного, але справжнього “непричесаного” гумору? Готові до інтелектуальної, складної та абсурдної іронії? тоді побачимось 16 жовтня на сцені Caribbean і це буде ваш найкращий гумористичний перфоманс у житті.

 

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
рояль

Вар’єте «Рояль» відсвяткувало 2 роки!

Сім’я Caribbean Club росте!!

fb-960x960-2

З великою радістю повідомляємо – концерт X Ambassadors відбудеться 15 березня 2022 року!

179835862_1435640583441338_6256348614300526216_n

✨Caribbean Club✨ відкриває двері та радий бачити гостей!