fbpx
new

ШОУ КОМЕДІЙНОЇ ІМПРОВІЗАЦІЇ “KVADRAT ШОУ”

16.03
субота

Команда першого в Україні (та і що там казати – кращого!) шоу комедійної імпровізації збирається відсвяткувати свій 10-річний ювілей разом із своїми глядачами.

10 років тому на сцені Caribbean Club вперше відбулося шоу імпровізації від театру Чорний Квадрат «Sexуальне чтиво»! За ці 10 років було більше 500 виступів в 15 містах України. І не тільки України: з нашим форматом познайомились глядачі в Німеччині, Польщі, Португалії та Іспанії. 

Для тих, хто з нами не знайомий – коротко по формату: 

Kvadrat-шоу  – захоплююче театральне шоу в надпопулярному жанрі Комедійної імпровізації! Поєднання традиційного театру, легендарних бродвейських імпровізаційних шоу та інтерактивного спілкування з глядачем. Саме ви – глядачі – будете головними драматургами і режисерами шоу. Ви вирішуватимете, в яких ролях і де опиняться актори наступної миті. 

Шоу без табу, гумор без обмежень! А цього разу – в 10 разів більше несподіваності, сміху та відчуття тотальної несподіваності! 

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА «KVADRAT-шоу 10 років» 

1. Кожне творіння театру «Чорний квадрат» – це бомба з гумору та несподіванок. 

2. Буде смішно, відверто, дивовижно та яскраво! А, враховуючи новорічну тематику, ще й святково і атмосферно!

3. В кінці шоу буде проводитись благодійний аукціон на підтримку ЗСУ! Ви зможете придбати ексклюзивні військові артефакти, а отримані кошти будуть направлені на конкретні потреби нашої армії.

4. Команда Kvadrat-шоу – це справжні майстри гумору першого в Україні театру Чорний Квадрат (створений у 1992 році), які більше 10 років тому першими створили формат Комедійної Імпровізації в нашій країні. А цього разу взагалі з вами імпровізуватимуть гравці ТОП-ліги Ірина Гатун, Сергій Федорчук, Поліна Голованова, Євген Амаріца та Олександр Розвяков. А у якості гостей інші теперішні та колишні учасники команди.

Приходь святкувати, сміятись, насолоджуватись моментом разом з нами!

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО