fbpx
new

Перші кроки в шоу-бізнесі

23.02
вівторок

23 лютого Фонд Розвитку Української Музики та Caribbean Club Concert-Hall презентують освітню платформу «Перші кроки в шоу-бізнесі».

Ця подія створена для тих, хто вже розпочав свою музичну кар’єру або планує розпочати найближчим часом. У слухачів буде можливість поставити питання спікерам та отримати персональну відповідь. Також, гості вечора матимуть змогу познайомитись з цікавими людьми зі світу шоу-бізнесу, які є експертами у своїх галузях. 

Під час заходу експерти з великим досвідом роботи у шоу-бізнесі розкажуть з чого треба почати музичну кар’єру, яке значення має музичний менеджмент та для чого фіксувати свою творчість у правовому полі.

Спікери та програма виступів: 

  1. Роман Муха продюсер, Голова Фонду Розвитку Української Музики, ведучий та продюсер власного YouTube-каналу. Раніше Роман був продюсером музичних телеканалів М2 та O-TV. Тема доповіді: «Основні помилки артистів в шоу-бізнесі. Як їх уникнути»;
  2. Олег Ходачук бізнесмен, продюсер, Президент Фонду Розвитку Української Музики. Тема доповіді: «Яку роль відіграє менеджмент в успіху музичного проекту»;
  3. Михайло Ясинський – продюсер, експерт, власник компанії Secret Service. Тема доповіді: «Команда артиста»;
  4. Мар’яна Вороніна – директор компанії «BEST MUSIC». Тема доповіді: «Твоя музика твій бізнес. Правове забезпечення діяльності артиста та співпраця з лейблами».

В кінці заходу відбудеться нетворкінг-вечірка та виступ інді-поп-гурту PANCHYSHYN.

PANCHYSHYN музика вільних людей! Саме так говорить про власну творчість лідер однойменного гурту Остап Панчишин мультиінструменталіст, автор музики, текстів та аранжувань. Свобода самосприйняття та самовираження у повазі до навколишнього світу це те, що формує стиль і атмосферу музики гурту PANCHYSHYN.

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’заними з COVID-19

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
fb-960x960-2

З великою радістю повідомляємо – концерт X Ambassadors відбудеться 15 березня 2022 року!

179835862_1435640583441338_6256348614300526216_n

✨Caribbean Club✨ відкриває двері та радий бачити гостей!

img_9029_result1

Нагадуємо, поки Caribbean Club не працює в звичному режимі, ми пропонуємо скористатись цим моментом

400400-1

Більше гарних новин!