new
Павло Ігнатьєв. Зимовий плейлист
Гру
10
вівторок

Павло Ігнатьєв. Piano. Solo

10.12
вівторок

10 грудня, у свій День народження, музикант-віртуоз та джазовий композитор Павло Ігнатьєв подарує гостям Caribbean Club Concert Hall концерт під назвою “Piano. Solo”.

Сцена для артиста – це завжди свято. Тому в свій День народження я найбільше хочу вийти на сцену, до мого глядача, щоб надихати та дарувати музику“, – ділиться Павло Ігнатьєв.

Медитативний фортепіанний космос – словосполучення, яке найбільш точно передає характер майбутнього концерту. “Відмінна риса моєї музики – це медитативне звучання, мантри та транс, які з’єднуються в одному місці та проходять червоною ниткою через увесь виступ“, – каже Павло Ігнатьєв.

Концерти Павла Ігнатьєва – це чуттєво та ніжно. Від його музики серце стискається, по тілу розливається тепло, а турботи буденності залишаються десь далеко за межами зали. 

10 грудень в Caribbean Club Concert Hall буде багато творчої енергії, яка надихне вас на нові звершення. Не пропустіть цей особливий концерт!

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
mma_7977_2-min

BrainStorm запрошують на концерт «30 музичних історій»

_mg_9129

Важливе оголошення!

Caribbean Club Concert Hall запрошує на головні кабаре-прем'єри осені: Sax Live Show “Пiф-Паф" від Freedom Jazz та вар’єте “РОЯЛЬ”

Caribbean Club Concert Hall запрошує на головні кабаре-прем’єри осені: Sax Live Show “Пiф-Паф” від Freedom Jazz та вар’єте “РОЯЛЬ” 

69849974_2896899246990818_8172820798575214592_n

Один з найстаріших клубів Києва Caribbean Club. Night Club оголошує вакансію – ОФІЦІАНТ!