new

Олександр Положинський & “Три троянди”. Лірика.

15.09
вівторок

Запрошуємо вас стати гостями першого концерту, який для вас заграють Олександр Положинський та «Три Троянди».

Олександр Положинський – колишній учасник гурту «Тартак» і проєкту «Був‘є», теперішній співучасник дуету «Ол.Ів.‘Є», автор і виконавець власних пісень.

Валерія Паляруш – піаністка. Випускниця НМАУ ім. Чайковського, лауреатка міжнародних конкурсів у світі класичної музики. Академізм не став на заваді співпраці з такими проєктами як «Grozovska Вand», «Vexlarsky Оrchestra», «Babuci and Brothers», «Kyivmistah», «Музо:Muzo», «Blake Maloka» та «Serbushlersmood».

Марта Ковальчук – бас-гітаристка, контрабасистка. Фронтвумен інді-гурту «iamyou», учасниця жіночого лайв-бенду «Ultramarine Girls Band». Співпрацювала з добрим десятком українських гуртів та виконавців: Христина Соловій, «Venus Orchestra», «Panivalkova», «5Vymir» та іншими. Представник виробників музичного обладнання – OPTIMA STRINGS, LK STRAPS, Woodstock Guitars.

Марія Сорокіна – барабанщиця. Натепер є учасницею гуртів «Soloviov Вand» та «Ultramarine Girls Band». Має досвід співпраці з різними музичними проєктами та колективами, зокрема «Onuka», «The Maneken», Vira Kekelia, «Cloudless». Є амбасадоркою відомої на весь світ німецької компанії з виробництва ударних інструментів Meinl.

Вони зібралися разом, щоб виконати пісні з репертуару «Тартака», «Був‘є» та «Ол.Ів.‘Є» – знайомим голосом, але в новому аранжуванні. Для свого першого спільного концерту вибрали, переважно, ліричні пісні – звідси й назва концерту «Лірика». Деякі з цих пісень вже дуже давно не виконувалися наживо.

Назва «Три Троянди» співпадає з назвою однієї з пісень дуету «Ол.Ів.‘Є», але виконання цієї пісні на концерті не планується.

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’заними з COVID-19

Останні новини
anabel-arto-variete_5789-sq

«Ми, команда Caribbean Club, дотримуємося всіх карантинних вимог згідно рішення Уряду та рекомендацій МОЗ

aml_8

Ми повертаємось до роботи!

dsc

Офіційне звернення дирекції Caribbean Club!

500x500

Як відвідувати Caribbean Club під час карантину?