new

MARU. Презентація альбому Pompidou

7.12
п’ятниця

7 грудня група MARU виступить в Києві

2 жовтня відбувся реліз другого студійного альбому супергурту MARU під назвою POMPIDOU, а вже 7 грудня у столичному Caribbean Club музиканти готові представити його на великому сольному концерті.

Новий альбом POMPIDOU вийшов різноплановим і багатогранним. Як заявляють самі музиканти, музичну паралель з центром сучасного мистецтва вони провели, дивлячись на різноманітність написаного ними матеріалу. Звучання другого альбому стало більш електронним, в записі з’явилися нові інструменти, самі пісні за формою стали більш лаконічні, не втративши при цьому глибини свого змісту. Всі композиції, за винятком однієї англомовної, написані українською мовою.

«Нас часто запитують про жанр, але хіба завжди можна підпорядкувати жанру те, що народжується природно? Так, ми музиканти з класичною освітою, більшість з нас – з джазовим бекграундом, при цьому ми надихаємось і тим, що відбувається в сучасному світі, це все нашаровується і виходить щось еклектичне. Тому ми думаємо, що варто сприймати це як сучасне мистецтво – поза рамками і жанрами. “- говорить Денис Дудко, лідер проекту.

7 грудня супергурт MARU представить свій центр сучасного мистецтва на сцені Caribbean Club. На концерті будуть виконані всі пісні нового альбому, а також композиції з першої платівки гурту, що вийшла рівно рік тому.

«На цьому концерті прозвучить повністю новий альбом POMPIDOU в повноцінному звучанні. Також, ми зіграємо більшість пісень з першого альбому, але, як завжди, будуть ще й сюрпризи! »- ділиться Дудко.

Кожен концерт MARU – ні на що не схожий музичний, і навіть театралізований виступ. Що підготують музиканти в цей раз – поки тримається в секреті. Один з улюблених художників музикантів Пабло Пікассо казав: «Художник малює не те, що бачить, а те, що відчуває». Приходьте відчувати музику разом з MARU – 7 грудня – Caribbean Club.Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
kasting_instagram

Сarribean Club та NC-17 Show Ballet запускає свій новий провокативнй шоу-проект для дорослих

dsc_7465_result

Мистецтво об’єднує: діти з особливими потребами та люди з порушеннями слуху відвідали шоу «Ліхтаріус»

liht

Сімейне шоу “Ліхтаріус” запрошує батьків та дітей провести яскравий та не банальний вікенд!

53762028_558528847978040_3958233699555737600_n

‼Друзі, термінові новини‼