new
LE CŒUR    (Ле кер) 
Сер
24
субота

LE CŒUR

24.08
субота

Назва гурту “Le Cœur” з франзуцької перекладається як «серце», хоча звучить, як назва алкогольного напою «Лікер»

Нашою метою є доторкнутися до серця слухача, об’єднати мільйони людей за допомогою нашої музики, та зробити цей світ трошечки кращим! 

Історія та пригоди нашого гурту почалися ще у 2013. На той час до складу гурту входили студенти, які навчалися разом, усі були з п’яти різних країн. Тоді ми грали в наших кімнатах у гуртожитку після занять, а використовували ми для цього звичайні тарілки, ложки, виделки та ін..

4 травня 2014 року ми вперше почали репетирувати в справжній студії зі справжніми музичними інструментами, почали писати власні пісні та грати на багатьох концертах. За рік ми зіграли наш перший сольний концерт, на який завітало майже 300 слухачів.

У 2016 році вийшов наш перший альбом entends les mots de ton cœur” ( в перекладі «Слухай своє серце»).

Відтоді ми мали можливість грати наживо для більш ніж 50 тисяч слухачів по всій Україні. Ми проїхали тисячі кілометрів, провели сотні годин у дорозі, відвідали більш ніж 20 українських міст, виступали на кращих фестивалях країни: Файне Місто (головна сцена), Atlas weekend, Energy fest, Jazz Koktebel, Via Carpatia, Meat and Beer festival та багатьох інших.

Та час швидкоплинний, а життя мінливе, тож ми теж внесли певні зміни: трансформували нашу музику на абсолютно новий стиль “cKor“, який можна назвати сумішшю африканських ритмів, Rock, Funk, Fusion і Electronic.

На сьогоднішній день до складу гурту входять 4 учасники: Василь Блажевич (гітара), Платон Бєлов (бас), Віталій Петренко (барабани), Дієдонне Нгелека (вокал). У цьому складі ми записали та зробили реліз нашого другого альбому “We Are Coming”. 

Тепер, ми з нетерпінням чекаємо на початок нового туру на підтримку альбому, та готуємо наш другий великий сольний концерт, який відбудеться 24 серпня в Caribbean club.

Запрошуємо на концерт! 

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
open

Офіційне звернення дирекції Caribbean Club!

anabel-arto-variete_5789-sq

Необхідні правила безпеки в Caribbean Club

bogolubov

Alexey Bogolybov – Digital Live latin Show

dsc

Офіційне звернення дирекції Caribbean Club!