fbpx
new

Комедія “СуперСтар”.30+

16.02
вівторок

Прем’єра! 16 лютого вже вдруге, за проханням глядачів, відбудеться комедійна моновистава «Суперстар» у Caribbean Club Concert Hall.

Буденні теми самотності, старості та нашого буття у комічному жанрі звукоімітації змусили глядачів плакати від сміху на першому показі спектаклю.

«Для мене це додатковий виразний засіб. Слово задає тобі рамки, завдяки звукоімітаціі ти можеш передати цілу палітру відтінків, включивши уяву глядача», – ділиться виконавець і автор ідеї моновистави Олексій Красних.

Ви представляли собі, чим будете займатись, коли вам буде 70 років? Головний герой вистави, веселий та винахідливий старий, допоможе уявити цей момент, щоб посміятись в теперішньому над собою веселим в майбутньому.

«Будучи присутнім на виставі, потрапляєш у вимір, в якому уявні образи змушують переживати реальні емоції. Унікальність жанру, в якому працює головний герой, дозволяє глядачеві зануритися у виставу усіма людськими почуттями. Вистава трансформується, оживає, і разом з ним трансформується і наш герой. Ненудний гумор – в нашому нудному і повсякденному житті»,  – розповідає режисер вистави Костянтин Томільченко.  

Гумор та сповідь, професійна акторська гра та маловідомий жанр — все це у дуже смішній комедії «Суперстар». 

Режисери вистави – Костянтин Томільченко та Олександр Братковський, автори таких постановок як: «Вартові мрій», «Дім таємничих пригод» та «Winterra».

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини

Сім’я Caribbean Club росте!!

fb-960x960-2

З великою радістю повідомляємо – концерт X Ambassadors відбудеться 15 березня 2022 року!

179835862_1435640583441338_6256348614300526216_n

✨Caribbean Club✨ відкриває двері та радий бачити гостей!

img_9029_result1

Нагадуємо, поки Caribbean Club не працює в звичному режимі, ми пропонуємо скористатись цим моментом