fbpx
new
Jonathan Livingston
Вер
6
п’ятниця

Jonathan Livingston

6.09
п’ятниця

6 вересня український бароко-поп гурт Jonathan Livingston зіграє свій перший сольний концерт у Caribbean Club Concert-Hall.

  • артисти лейблу “Masterskaya

  • презентація нових пісень

  • оновлений склад гурту

  • інструментальна лірика та етно-романтика

Гурт Jonathan Livingston заявив про себе у жовтні 2017 року, випустивши дебютний сингл “Колискова” на лейблі “Masterskaya”. Дебют колективу отримав схвальні відгуки публіки та одразу звернув увагу музичних видань. А вже навесні 2018 року гурт презентував дебютний міні-альбом “Під зеленими осокорами”.

Навесні цього року відбувся реліз нового ЕР “Хто я?”, темою якого стала екзистенційна криза. Альбом схвально оцінили провідні музичні видання, а деякі музичні критики назвали його претендентом на кращий ліричний альбом року.

Похмурий, як дорога через кладовище, чуттєвий, як перший поцілунок за гаражами, тягучий, як час, який циганка досліджує лінію життя на вашій долоні. Красиво та інколи страшно“, – прокоментували міні-альбом “Хто я?” у музичному виданні “СЛУХ”.

Цим літом склад колективу оновився вже вдруге і в Jonathan Livingston, окрім віолончелі, гітари, клавіш і барабанів з’явились ще контрабас і альт.

На концерті 6 вересня прозвучать пісні з попередніх альбомів, а також нові композиції, які колектив виконає вперше.

Майбутній концерт у Caribbean Club Concert-Hall – це найбільш значуща подія у творчому житті нашого колективу, яку ми з нетерпінням чекаємо!”, – поділилися музиканти.

Насиченість живого інструментала, етно-романтика і чарівна українська мова у піснях Jonathan Livingston – ідеальна атмосфера для того, щоб зануритися в себе.Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО

Caribbean

Зміни по КЛУБНИМ КАРТКАМ