new
Ігор Григор'єв
Жов
13
неділя

Ігор Григор’єв

13.10
неділя

Ігор Григор’єв & “Аттракцион” в улюбленому Києві – 13 жовтня, Caribbean Club

Ігор Григор’єв – музикант, композитор, в минулому – журналіст і продюсер. Здобув популярність в якості засновника журналу “OM”. В даний час є автором і виконавцем музики, для визначення жанру якої критики використовують терміни «арт-поп», «інді-поп», «експериментальний поп», «інді-кабаре», підкреслюючи відмінність від традиційних жанрів популярної музики.

Оцінити вплив Григор’єва на шоу-бізнес 90-х можна хоча б по тому величезному списку нині популярних артистів і музикантів, котрі були вперше представлені публіці саме на сторінках журналу “ОМ”. Багато в чому завдяки йому пост-радянські люди дізналися, що таке глянцеві журнали і навіщо вони потрібні. Майже через два десятиліття з початку творчої діяльності Ігор заявив про себе як про співака і здобув успіх і на цьому поприщі. Випустив альбоми «Корнукопия» (2013) і «Темный угол» (2015).

З рецензії музичного критика Андрія Бухаріна в журналі Rolling Stone: «Корнукопия» – це, звичайно, кемп, бурлеск, сплав низького і високого, гойдалки. … Як з рогу достатку на голову слухача сиплються пісні в стилі кабаре, шансону, самби, циганщини – один суцільний жорстокий романс. … Космополіт, людина світу, котра об’їздила його вздовж і поперек, від снігових піків Гімалаїв до гарячого піску пляжів Іпанеми, Григор’єв зберігає вірність своєму корінню, що тягнеться в село під Таганрогом з чудовим ім’ям – Лакедемоновка, де він виріс. Але треба розуміти, що втілившись в артиста, поруч з яким бліднуть багато з визнаних й успішних, Ігор здійснив справжній особистий подвиг, свій стрибок в неможливе – цього б не сталося, якщо за всім цим не стояли б роки невтомного самовдосконалення. І наскільки не була б цікава «Корнукопія», Григор’єв більше того, що він записав, він сам по собі – шедевр».

У 2017 році Ігор Григор’єв представив свій новий колектив «Атракціон» і нову концертну програму, що складається з пісень в стилі диско-фанк.

Восени 2018 вийшов альбом «Святі» нового проекту Григор’єва – ПАНАМА. Частина роботи над ним було проведено в Києві.

Київський концерт, котрий відбудеться 13 жовтня – це яскрава подорож по всій творчості Григор’єва, мелодійна, емоційна, наповнена прихованими знаками. Без сумніву, це дійство моментально захопить публіку та понесе слідом за собою – зануритися в ностальгічні хвилі десь біля берегів Бразилії поряд з хітами композитора Юрія Чернавського, так само як і танцювати під пружний електро-поп Панами. Або просто насолоджуватися музикою і дати себе оповити блискучою енергією, теплом і щирістю, яких в цей день в Caribbean Club буде більш ніж достатньо.


Фан-зона — свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Ознакомьтесь с правилами заведения «Сaribbean Club»

Останні новини
bogolubov

Alexey Bogolybov – Digital Live latin Show

dsc

Офіційне звернення дирекції Caribbean Club!

89552330_692201058234788_6445081929296379904_n

Доставка ЇЖІ нашого ресторану

89543314_2683266308407774_8864704721034674176_o

Офіційна заява з любов’ю до наших гостей та друзів!