fbpx
new
img_3706
Бер
5
п’ятниця

D’arts Dance Project

5.03
п’ятниця

«За зачиненими дверима»

Один із найяскравіших і непередбачуваних балетів України – D’Arts Dance Project на прохання глядачів знов покаже танцювальний перформанс – «За зачиненими дверима». Шоу відбудеться 5 березня  в столичному концерт-холі Caribbean Club.

“Наше шоу «За зачиненими дверима» – це відверта розповідь про головне, гостре і дуже особисте та приховане. Те, що зазвичай залишається за зачиненими дверима – цього вечора ми покажемо та обговоримо з глядачами. Цей перформанс – діалог на межі правильного й того, що за межами норми суспільства… Але відверто і про головне! Ця історія для тих, хто ще не готовий і того, хто вже не готовий”, – поділилася хореограф-постановник D’Arts – Дарі Малікова.

Вечір 5 березня буде спекотним та дуже непередбачуваним, адже  D’Arts Dance Project підготували нові номери та історії, котрі викликають тремтіння по тілу у кожного глядача .Також, на численні прохання глядачів, балет покаже декілька найяскравіших та улюблених глядачами номерів.

Нашому проекту більше 10 років і за цей час було створено багато номерів і танцювальних програм (перформансів) – багато з яких стали унікальними. На нашому вечорі, 5 березня, ми покажемо, навіть, деякі старі номери, але подамо їх зовсім у новому баченні. Повірте – це варто вашої уваги ! ”, – розповів продюсер проекту Антон Торосян.

Під час перформансу «За зачиненими дверима» шість абсолютно унікальних та неймовірно талановитих танцівників D’Arts Dance Project дихатимуть в унісон, промовляючи вголос пластикою тіла ті речі, які хвилюють кожного.

Основним символом нашої історії стали двері, котрі стануть “червоною ниткою”, що з’єднує всю палітру емоцій та історій, які спостерігатимуть глядачі. Двері – наче перепона, яку ми все ж відчиняємо, аби дати відповіді на питання взаємовідносин між чоловіком та жінкою, які абсолютно кожного глядача схвилюють і надихнуть . Те, що люди зазвичай ховають за своїми дверима – ті справжні почуття, котрі у більшості знаходяться за “сімома замками”, ті стосунки, котрі виникають між чоловіком та жінкою ….”, – розповіла Дарі.

Кожний виступ D’Arts це відвертий діалог із глядачами – навіть не майте сумніву в тому, що ви будете вражені і схвильовані справжніми почуттями , яскравими костюмами , які доречі змінюються більше 20 разів , унікальною пластикою тіла кожного танцівника , а також акторською грою , яка занурить вас у вир емоцій та захоплюючих вражень .

Чи готовий Ти?” – з цих слів розпочинається шоу. У вас є час рівно до 5 березня , аби відповісти собі на нього та відвідати перформанс «За зачиненими дверима», який, повірте, варто побачити!

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
HAPPY BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

Caribbean Club Concert-Hall презентує фільм «Рояль. За лаштунками» про створення еротичного вар’єте-шоу «Рояль»

Caribbean Club Concert-Hall презентує фільм «Рояль. За лаштунками» про створення еротичного вар’єте-шоу «Рояль»

speakeasy-jazz_20191224-4045_result

Джаз, свінг, блюз, рок-н-рол: у Києві відбудеться серія музичних вечорів

algiers-square

Звернення організаторів