fbpx
new
BUSINESS STAND UP
Гру
7
вівторок
Початок: 19:00
Вартість квитків: 1100—1500 ГРН
Одразу після цього заходу о : Wild dance party

Business Stand Up

Вартість квитків: 1100—1500 ГРН
7.12
вівторок
19:00
Початок
18:00
Двері відчинено
Одразу після цього заходу о 22:00: Wild dance party
Квитки: 0 ГРН

7-го грудня Business Stand Up – головна подія інтелектуального гумору для кожного, хто вважає, що грудень – саме час для підбиття підсумків року.

Рік був складним для бізнесу, і це зовсім не новина. Але як часто ми можемо почути від перших осіб різних бізнесів про те, чим живуть їхні компанії, як СЕО та засновники ставляться до складнощів, та що роблять задля того, щоб бізнес був сильним і успішним? А чи часто ми можемо почути про все це з гумором? Погодьтесь, що ні, і вже зовсім скоро ми це виправимо.

Business Stand Up – це іронічні, смішні, відверті історії від успішних та відомих бізнесменів. Попереджаємо: будете жалкувати, якщо раптом пропустите цей вечір! 

Спікери Business Stand Up:

Андрій Здесенко, власник та СЕО корпорації «Біосфера» – лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, а також Східній Європі та Центральній Азії. Андрій є власником мережі бутіків Charisma Fashion Group, а також співзасновником бізнес-клубу Inspira у Дніпрі.

Ксенія Літвінова, засновниця фітнес-студії «Фактура», авторка книги «Дело в теле», популярна тренерка-дієтолог та фітнес-експертка телеканалів 1+1, СТБ, ICTV. 

А ще Ксенія – старша  викладачка з фітнесу Київського педагогічного університету ім. Б.Грінченка

Артем Бородатюк, засновник групи IT-компаній Netpeak Group, в яку входить 12 бізнесів та працює понад 750 співробітників в 4 країнах. Артем також започаткував платформу для реалізації соціальних проектів “Мой Город” та систему з адаптації безпритульних тварин GladPet.

Андрій Вавриш, засновник та СЕО компанії SAGA Development, урбаніст та візіонер. 

За 5 років Андрій змінив вектор розвитку нерухомості в Україні, побудував кілька нових символів столиці, і тепер мріє перетворити Київ на найкомфортніше місто у світі.

Катерина Смотрич, співзасновниця Міжнародної Академії Бізнесу, підприємиця, маркетология, співорганізаторка The Marketing Jazz Fest, продюсерка та авторка ідеї Superwoman Forum. Катерина – одеситка по лінії чоловіка і мама трьох дітей.

Федір Сердюк, молодий підприємець, засновник компанії FAST, в якій сьогодні навчаються першій допомозі та пожежній безпеці більше 150 міжнародних та українських компаній.  Федір також є радником міністра фінансів України, членом наглядової ради Українського фонду стартапів. 

Андрій Длігач, PhD, бізнес-стратег і футуролог, глава Advanter Group. Член Ради Singularity University. Співвласник Headshot brand development, Advanter Health. Співзасновник бізнес-спільноти Board. Засновник та інвестор більш як 20 технологічних стартапів. 

Ведучий вечора – Валерій Жидков – сценарист Студії “Квартал 95”. Ведучий та автор #ГудНайтШоу. Абмасадор інтелектуального гумору в житті та в бізнесі.

До зустрічі! 

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
Caribbean

Зміни по КЛУБНИМ КАРТКАМ

Caribbean Club

УМОВИ РОБОТИ З 1-го ЛИСТОПАДА та ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ПОДІЙ.

рояль

Вар’єте «Рояль» відсвяткувало 2 роки!

Сім’я Caribbean Club росте!!