fbpx
new
drums_400x400_result
Лип
8
четвер

Барабанне шоу

8.07
четвер

8 липня в Caribbean Club відбудеться вибухове барабанне шоу від колективів Fusion TRIO та  Vad SAmoS Trio.

  • виключно авторські композиції
  • досвідчені музиканти на сцені
  • обмежена кількість місць
  • можливість поспілкуватися з музикантами після концерту

«Запрошуємо всіх на барабанний завал року! Це буде ексклюзивний концерт від фанатів й майстрів Українського Драммінгу і музики ф’южн. Чекаємо вас 8 липня в Caribbean Club!», – розповідають музиканти.

Fusion TRIO – тріо Олександра Муренко (барабани), Руслана Болата (клавішні) і Ігоря Закуса (бас), яке грає в стилі ф’южн, органічно поєднуючи елементи джазу, фолку, року, фанку та інших стилів. Кожен з учасників колективу – творча індивідуальність, а разом вони створюють неповторну музику, наповнену життєвою енергією.

Олександр Муренко – досвідчений барабанщик, якому підвладна музика будь-яких жанрів, завдяки його величезній працездатності та яскравій емоційності. Об’їздивши з гастролями майже весь світ, музикант постійно вдосконалює свою майстерність, про що свідчить участь у численних фестивалях, концертах і майстер-класах за участю Gregg Bissonette, Alex Hutchings, Eriс Moore, Will Kennedy, Narada Michael Walden, Joel Rosenblatt, Marvin «Smitty» Smith, Dian Brown і багатьма іншими.

Ігор Закус – бас-гітарист, композитор, викладач та засновник проекту Jazz Kolo. Ігор по праву вважається найкращим бас-гітаристом Україні. В його музиці є все – техніка, вражаюча мелодика, справжня українська співучість та індивідуальний саунд.

Руслан Болат – молодий піаніст, скрипаль і композитор. Джаз в його виконанні – це поєднання різних стилів і культур, які він об’єднує у своїх імпровізаціях. Джазова гармонія, складні ритми, фламенко, кримськотатарська музика, елементи якої він використовує у своїх композиціях, складають неповторний стиль цього музиканта. Руслан брав участь у багатьох джазових фестивалях: Alfa Jazz Fest, EQUI Jazz Fest, GG Jazz, Montreux Jazz Festival та інших.

Vad SAmoS Trio – тріо Вадима Самосюка (барабани), Дениса Мороза (бас) та Артура Ленівенко (клавішні), яке грає в стилі електро-ф’южн-джаз. 

Лідер Vad SAmoS Trio Вадим Самосюк – ф’южн-барабанщик, композитор, педагог, а також засновник та двигун колективів Los Samos, LosSamosZakus та Samos burlesque.

Музиканти обіцяють, що це буде яскрава подія, яку варто відвідати шанувальникам Українського Драммінгу і всім, хто просто хоче відволіктися від буденних задач і відпочити.

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини

Сім’я Caribbean Club росте!!

fb-960x960-2

З великою радістю повідомляємо – концерт X Ambassadors відбудеться 15 березня 2022 року!

179835862_1435640583441338_6256348614300526216_n

✨Caribbean Club✨ відкриває двері та радий бачити гостей!

img_9029_result1

Нагадуємо, поки Caribbean Club не працює в звичному режимі, ми пропонуємо скористатись цим моментом