fbpx
new

ГУРТ “МОВА” ТА АЛЬБЕРТ ЦУКРЕНКО

17.03
неділя

17 березня Концерт-лекція Old School Ukrainian Funk: Цукренко і МОВА в Caribbean Club.

Old School Ukrainian Funk повертається з оновленою програмою!
На сцені — епатажний Альберт Цукренко, фанк-тастичний гурт МОВА і запрошені талановиті музиканти Євгеній Дубовик (клавішні) та Кирило Черкашин (саксофон).
Ви почуєте ретро-хіти 1960–1980-х як в оригінальному звучанні, так і в сміливих аранжуваннях гурту МОВА. Серед них «Зелен клен», «Катерина», «На долині туман», «Червона рута», «Запроси мене у сни», «Як тебе не любити, Києве мій!» та інші.

На початку 1970-х у світі вже гучно лунали електрогітари, що прийшли на зміну джазовим оркестрам, і юнацтво відчувало настання нової епохи. Попри бажання антилюдського режиму знерухомити й позбавити Україну голосу, тогочасні українці мали своїх музичних кумирів, ходили на танці та співали пісні рідною мовою.
Радянська влада усіма силами намагалася не впускати нічого нового, заморозити час, але ж його спинити неможливо. Митці підхопили загальносвітові тенденції та поєднали їх з українською мелодикою і ритмом, створивши неповторний та унікальний стиль — український фанк. Ця музика була такої чарівної краси, що змогла вирватися за межі радянської республіки й облетіти весь світ.
Створені по всій Україні самодіяльні ансамблі мають шалений успіх. Грають по три концерти на день, глядачі завалюють артистів квітами. Миттєва популярність відкриває двері до глядача — і навіть за кордон. Ці пісні по-новому розкривають українську душу, додають їй сучасного, актуального звучання і здобувають молодих прихильників. Вони дарують промінь світла тогочасній молоді та можливість відчути себе вільними.
«Танцювати не можна в строю або шерензі. В танці кожен виражає себе сам, як йому подобається. У цьому й закладена ідея індивідуальної свободи», — каже дослідник української естради, лектор проєкту Old School Ukrainian Funk Альберт Цукренко.

На лекції-концерті Цукренко розповість про історичний контекст і обставини, за яких виникли музичні твори, що пролунають наживо у виконанні гурту МОВА ft. Євгеній Дубовик та Кирило Черкашин. Велика фан-зона дозволить вам вільно рухатися, танцюючи під запальні ритми українського фанку.
Альберт Цукренко — журналіст, шоумен, сценарист і шеф-редактор на Суспільному Мовленні, автор програм «СучЦукрМуз» і «Альберт» на каналі «Громадське ТБ» і проєкту «Бальзам на душу», учасник гурту «Хамерман Знищує Віруси».
МОВА — це назва-акронім, що склалася з комбінації імен учасників колективу: Мар’ян Карпінський (бас-гітара), Ольга Стеценко (вокал, гітара), Вадим Королюк (гітара), Андрій Литвинок (барабани).
Євгеній Дубовик — композитор, піаніст. Створює музику для власного джазового квартету. Співпрацює з такими гуртами та проєктами «Циферблат», Стас Корольов, МУР, «Обійми Дощу», VikaVishnya, «Дно», МОВА та іншими.
Кирило Черкашин — професійний саксофоніст, мультиінструменталіст, композитор і викладач. Учасник гуртів BAH.ROMA, Yevhenii Dubovyk Quartet та Chubareennee.

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО