fbpx
new

Женя Галич. РОМАНТИЧНА АКУСТИКА. НА БІС

10.12
субота

10 грудня ексклюзивний виступ Жені Галича, який нині боронить нашу країну у складі ЗСУ.

Фронтмен найромантичнішого українського рок-гурту O.Torvald – Женя Галич – зіграє акустичну програму НА БІС!

Акустичні концерти – це завжди камерна атмосфера та можливість послухати улюбленого артиста на відстані витягнутої руки.

10 грудня гостей чекає особливий концерт, не схожий на традиційні виступи O.Torvald, а також презентація особистих пісень та віршів Жені Галича. В цей вечір музикант вийде на сцену, щоб подарувати прихильникам позитивних емоцій та підтримати моральних дух. Женя порадує гостей вечора авторськими піснями та віршами, які раніше ніде не звучали.

«Ви вперше зможете почути пісні гурту O.Torvald у подібному звучанні. Також будуть мої особисті пісні та вірші, які ви до цього ще не чули. Ми плануємо створити затишну і дуже ніжну атмосферу на сцені і в залі. Якщо ви хоч раз бачили мене на вар’єте-шоу «Рояль», ви приблизно розумієте, наскільки це відрізняється від гучного рок-концерту», – поділився Женя Галич.
Затишний вечір з артистом в амплуа, яке кардинально відрізняється від притаманного рок-музиканту, приємно вразить і розкриє співака з іншого боку.

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО