fbpx
new

ДЕННА ВИСТАВА “ПІКНІК СТУРБОВАНИХ”

16.03
субота

ДЕННА ВИСТАВА “ПІКНІК СТУРБОВАНИХ” – відро тонкого гумору, дві чайні ложечки здорового цинізму і щіпка душевної лірики – в хіт-коктейлі від «Чорного Квадрата».

Три чарівних шалапута – Слава, Михайло і Сергій – вирішили злитися з природою, щоб в компанії своїх дам серця продовжити вічний пошук кохання, сексу і сімейного щастя. Але чи можна отримати всі три опції в одному пакеті? І чим доведеться заплатити? Як захиститися від кохання, якщо воно переходить «межу»? Як не зруйнувати узи самої міцної дружби? Як сказати те, що говорити не варто? Але дуже хочеться.

Улюблені герої вистави «А-ля кобеля, або Все, що рухається» повернулися. Однак, перша і друга вистави пов’язані між собою тільки загальними героями. А історія, місце дії та пропоновані обставини – різні. Отже, можна і потрібно сміливо йти на будь-яку з цих вистав. Для отримання задоволення послідовність перегляду значення не має.

Ну і великий плюс вистави – несподіваний перехід від комедії до зворушливої драми. Сцена зі свічкою, освідчення в коханні – це так зворушливо і красиво. Тут можна і посміятися до сліз, і заплакати посміхаючись.

Дивіться і насолоджуйтеся.

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО