new

STAND UP КЛУБ / СТЕНДАП КЛУБ. Новорічна програма

30.12
понеділок
Пропонуємо новий формат інтелектуального та інтелігентного відпочинку – STAND UP КЛУБ!
Лідер індустрії гумору – компанія Квартал-Концерт – зібрала найкращих коміків країни для того, щоб організувати для вас вечори не просто гумору, а жартів, які засновані на реальних подіях.
STAND UP КЛУБ – такий формат стендап-вечірок, на які не соромно запросити свою половинку, друзів, колег, шефа і навіть батьків.
Особисті переживання коміків, смішні життєві ситуації і просто інтелігентне почуття гумору об’єднується в одному виступі.
Резиденти:
Bekir Mamediev – кримський татарин та київський романтик. Переможець шоу Рассмеши Комика – Официальная страница, автор Студия “Квартал 95”.
Коля Зырянов – один з кращих стендаперов Дніпра. Переможець Рассмеши Комика – Официальная страница та учасник «Открытого микрофона» на ТНТ.
Никита Шевчук – переможець шоу Рассмеши Комика – Официальная страница, учасник легендарної команди КВН «Одеські Манси», участник «Гуднайт клуб» на телеканале 1+1.
Denis Korablev – найпрямолінійнІШИЙ та чесний стендапер. Учасник спільноти Comedy Club, шоу «Комік на Мільйон» Телеканал ICTV, проекту «Стендапер» телеканалу НЛО TV та «Гуднайт клуб» телеканалу 1+1.
Настя Дерская – єдина дівчинав в команді, з яскравим та самобутнім стилем гумора. Багатократний переможець Рассмеши Комика – Официальная страница, переможець Стендап-Фестивалю-2019 в Одесі.
Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»
Останні новини
Лайма Вайкуле. Ексклюзивний концерт

Лайма Вайкуле запрошує на концерт до Дня Закоханих

zachineno-11

Вибачте, але ми сьогодні зачинені!

mma_7977_2-min

BrainStorm запрошують на концерт «30 музичних історій»

_mg_9129

Важливе оголошення!