fbpx
new

ПАВЛО ТАБАКОВ. РІЗДВЯНА НІЧ

13.01
четвер

Tabakov запрошує киян 13 січня на концерт «Різдвяна ніч»!

Різдвяні концерти – одна із незмінних традицій співака Павла Табакова, який віднедавна виступає під сценічним іменем Tabakov.

Цієї зими переможець популярних телепроектів «Шанс» та «Голос країни» представить нову святкову програму «Різдвяна ніч». У четвер, 13 січня, в рамках концертного туру містами України Tabakov виступить в Києві.

Tabakov з музикантами уже готують різдвяні прем’єри, якими обов’язково потішать слухачів на святкових концертах «Різдвяна ніч».

Окрім уже знаних авторських колядок «Колискова», «Різдво для двох», «Коляда-колядка», «Щасливе Різдво», «Покотилась зірка з неба», «Мирне Різдво», під час концертів «Різдвяна ніч» прозвучать і традиційні колядки та щедрівки у несподіваних аранжуваннях.

А ще, співак обіцяє заколядувати на семи мовах! Попурі колядок народів світу – родзинка святкової програми, якої уже з нетерпінням чекає і сам Павло, і його шанувальники.

«Мої концерти «Різдвяна ніч» додадуть кожному слухачеві ще більших радості та емоційного піднесення у часі Новорічно-Різдвяних свят», – каже Tabakov.Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО

Caribbean

Зміни по КЛУБНИМ КАРТКАМ