fbpx
new

Merry Swinging Christmas | Aniko Dolidze Big Band

19.12
неділя

19 грудня та 9 січня – різдвяні вечори для поціновувачів оркестрового джазу та епохи свінгу у виконанні Aniko Dolidze Big Band. 

Провідні джазові музиканти Україні на чолі з чарівною Аніко Долідзе представлять святкову програму Merry Swinging Christmas.

Merry Swinging Christmas – це різдвяне диво помножене на магію свінгу. Сімнадцять інструменталістів та солістка і бренд-лідер проєкту Аніко Долідзе знову зустрінуться на сцені заради головної мети своєї творчості – дарувати радість слухачам.

Як і все прекрасне, оркестр вокалістки Аніко Долідзе з’явився завдяки величезній любові – любові до свінгу. Тому у програмі концерту пролунають різдвяні пісні в класичних свінгових аранжуваннях, а також хіти Оркестру Глена Міллера з трофейного кіно «Серенада Сонячної долини», які стали символами Нового року та Різдва.

A Christmas Song, Jingle bells, I’ll be home for Christmas, Santa Claus is coming to town – доносяться звідусіль напередодні свят, поки в передсвятковій метушні ми купуємо подарунки і завершуємо минулорічні справи, встигаємо привітати близьких і заскочити на корпоратив. Але часом ми не встигаємо відчути цей дух Різдва, який живе у старих фільмах, мандаринних кірках, дзвіночках і випадковій посмішці перехожого.

19 грудня та 9 січня відпочинемо від святкової метушні, згадаємо рік, що минає, помріємо про майбутнє та відчуємо Merry Swinging Christmas в компанії Aniko Dolidze Big Band.

Не пропустіть музично-казковий концерт в затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall!

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО