fbpx
new
aniko
Гру
19
неділя
Початок: 19:00
Вартість квитків: 250—1290 ГРН
Одразу після цього заходу о : Crazy dance party

Merry Swinging Christmas | Aniko Dolidze Big Band

Вартість квитків: 250—1290 ГРН
19.12
неділя
19:00
Початок
18:00
Двері відчинено
Одразу після цього заходу о 22:00: Crazy dance party
Квитки: 250 ГРН FREE

19 грудня та 9 січня – різдвяні вечори для поціновувачів оркестрового джазу та епохи свінгу у виконанні Aniko Dolidze Big Band. 

Провідні джазові музиканти Україні на чолі з чарівною Аніко Долідзе представлять святкову програму Merry Swinging Christmas.

Merry Swinging Christmas – це різдвяне диво помножене на магію свінгу. Сімнадцять інструменталістів та солістка і бренд-лідер проєкту Аніко Долідзе знову зустрінуться на сцені заради головної мети своєї творчості – дарувати радість слухачам.

Як і все прекрасне, оркестр вокалістки Аніко Долідзе з’явився завдяки величезній любові – любові до свінгу. Тому у програмі концерту пролунають різдвяні пісні в класичних свінгових аранжуваннях, а також хіти Оркестру Глена Міллера з трофейного кіно «Серенада Сонячної долини», які стали символами Нового року та Різдва.

A Christmas Song, Jingle bells, I’ll be home for Christmas, Santa Claus is coming to town – доносяться звідусіль напередодні свят, поки в передсвятковій метушні ми купуємо подарунки і завершуємо минулорічні справи, встигаємо привітати близьких і заскочити на корпоратив. Але часом ми не встигаємо відчути цей дух Різдва, який живе у старих фільмах, мандаринних кірках, дзвіночках і випадковій посмішці перехожого.

19 грудня та 9 січня відпочинемо від святкової метушні, згадаємо рік, що минає, помріємо про майбутнє та відчуємо Merry Swinging Christmas в компанії Aniko Dolidze Big Band.

Не пропустіть музично-казковий концерт в затишній атмосфері Caribbean Club Concert-Hall!

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
Caribbean

Зміни по КЛУБНИМ КАРТКАМ

Caribbean Club

УМОВИ РОБОТИ З 1-го ЛИСТОПАДА та ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ПОДІЙ.

рояль

Вар’єте «Рояль» відсвяткувало 2 роки!

Сім’я Caribbean Club росте!!