new

Джазовий понеділок. Мар’яна Головко та Павло Ігнатьєв

19.08
понеділок

19-го серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday – МАР’ЯНА ГОЛОВКО & ПАВЛО ІГНАТЬЄВ!

Виступ одного з найтитулованіших молодих піаністів та композиторів України ПАВЛА ІГНАТЬЄВА та чарівної співачки і актриси Мар’яни Головко рідкісна подія, яку не варто пропускати!

  • вишукана пара з роялю та вокалу
  • твори від джазових до авторських
  • оригінальні арт-поп та crossover-композиції
  • синтез академічної школи та нетрадиційного репертуару
  • затишний вечір у супроводі якісної музики

Співачка та актриса Мар’яна Головко, відома публіці за кількома великими проектами – від академічної солістки музично-театральної формації Nova Opera до джазових, фанкових, акустичних та інших мотивів в авторському шоу “Клуб благородних співачок”.

Павло Ігнатьєв імпровізатор та віртуоз підкорив українську аудиторію своєю авторською музикою та джазовими інтерпретаціями.

Їхня пара на сцені – з простої комбінації роялю та вокалу переростає в багатий на емоції та зміст досвід для гостей концерту.
В рамках концерту 19-го серпня вони повернуться до своїх колишніх напрацювань, а також виконати деякі свіжі авторські композиції та джазові стандарти.

Дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності. Компанія друзів, апетитні страви, пляшечка ігристого, якісна музика.
Джазовий Понеділок – гарний початок тижня в затишному місці.Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
mma_7977_2-min

BrainStorm запрошують на концерт «30 музичних історій»

_mg_9129

Важливе оголошення!

Caribbean Club Concert Hall запрошує на головні кабаре-прем'єри осені: Sax Live Show “Пiф-Паф" від Freedom Jazz та вар’єте “РОЯЛЬ”

Caribbean Club Concert Hall запрошує на головні кабаре-прем’єри осені: Sax Live Show “Пiф-Паф” від Freedom Jazz та вар’єте “РОЯЛЬ” 

69849974_2896899246990818_8172820798575214592_n

Один з найстаріших клубів Києва Caribbean Club. Night Club оголошує вакансію – ОФІЦІАНТ!