fbpx
new
МАКСИМ БОРОДІН
Лип
4
четвер
Початок: 18:30
Вартість квитків: 490—990 ГРН

МАКСИМ БОРОДІН “ЯКБИ НЕ ТИ…”

Вартість квитків: 490—990 ГРН
4.07
четвер
18:30
Початок
17:00
Двері відчинено

Максим Бородін – романтик, який створює музику про справжнє кохання, запрошує вас на свій незабутній концерт 4 липня в Caribbean Club!

На весні 2023 року хіт «Якби не ти» вивів творчість Максима у нову площину, підкоривши серця слухачів. З того часу пісні артиста швидко набирають популярності та потрапляють у ТОП-чарти музичних платформ YouTube, Apple Music та інших.

«Притулись – обійми», «Скажи мені», «Не відпускай», «Чайка» та багато інших, стали улюбленими композиціями тисяч слухачів, займаючи особливе місце у їхніх плейлистах. А хіти «Якби не ти» та «Скажи мені» стали візитівкою артиста та улюбленою композицією закоханих пар.

Музика Максима Бородіна занурює у неймовірно романтичну атмосферу, спонукаючи співати в унісон улюблені пісні та відчувати магію справжнього кохання. Не пропустіть можливість стати частиною цього чарівного вечора та насолодитися живим виконанням пісень, що вже стали символом щирих почуттів.

Чекаємо вас 4 липня в Caribbean Club на концерті Максима Бородіна. Дозвольте музиці перенести вас у світ романтики та кохання!


Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО