new

Натхненниця проекту - Олена Коляденко, український хореограф, режисер-постановник та продюсер. Керівник шоу-балету «Freedom» та гурту «Freedom-Jazz».

В головниx роляx - Володимир Шпудейко, український актор театру естради і кіно, степ-танцівник. А також лауреат другої премії "International music competition" 2018 Belgrad-Serbia Артем Задворний.

Учасники:

Лисенко Лєраучасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”.

Красновецька Даринаучасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”.

Дара Селоучасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”

Хамза Рауль, фіналіст Всеукраїнського благодійного фестивалю "Чорноморські Ігри", Участник шоу «Х-ФАКТОР».

Чорна Даринаучасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”

Ачкасов Микитапереможець багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.

Олексієнко Тетянафіналістка телевізійного проекту “Голос країни. Діти”

Костякіна Лізаучасниця телевізійного проекту “Голос країни. Діти”

«ЛІХТАРІУС. Історії оживають»

3.02
неділя

« ЛІХТАРІУС. Історії оживають »

Колись давно, в зоряній колисці таємничого міжгалактичного простору народилась одна дуже маленька, але напрочуд яскрава Зірка.

Їй судилося повернути у сьогодення віру в справжню Казку…

Одного дня у глядацькій залі дуже незвичного театру із загадковою назвою «Музичний ілюзіон» зустрілись двоє: Старий кіномеханік і звичайний Хлопчик…

І саме цєї миті чарівний спалах далекої Зірки дав нове життя старенькому Прожектору на ім’я «Ліхтаріус”. І тоді Ліхтаріус пролив своє світло, щоб об’єднати два покоління із різними поглядами та цінностями.. Цей дивовижний Прожектор зміг проявити у всій красі та величі світ справжнього мистецтва, який ніколи не замінять нам й сотні найкрутіших сучасних гаджетів … 

Три, два, один… Прожектор, що спав 200 років прокидається і його магічний промінь починає оживляти на очах у приголомшеної публіки найпотаємніші дитячі сни та мрії, освітлюючи шлях до неймовірних пригод, несподіваних зустрічей та незабутніх вражень!

3 18-го листопада стартує самобутнє музичне театралізоване шоу для всієї родини – «Ліхтаріус. Історії оживають». У кожного з’явиться чудова можливість зануритись у казку та під час перегляду здійснити незабутню подорож у вимір, де панують музика, краса і талант.

Оригінальний формат сімейного шоу, натхненницею якого стала Олена Коляденко, без сумніву, зачепить за живе усіх глядачів, незалежно від віку чи статусу.

«Ліхтаріус. Історії оживають» – це шоу, що змусить дорослих повернутися у дитинство, а дітям дасть можливість відчути себе у центрі уваги і зрозуміти, що Зірка живе в кожному із нас!

«Ліхтаріус. Історії оживають»  – це авторський динамічний симбіоз вражаючих вокальних номерів від найкращих юних виконавців нашої країни у супроводі джазового оркестру та несподіваних режисерських рішень, що спроможні стерти тонку грань між фантазією та реальністю.

Продюсерська та креативна команда концерт-холлу «Caribbean club” на чолі з режисерами-постановниками Ігорем Кульошиним, Павлом Бондаренко (солісти “Freedom ballet»), художнім керівником шоу Ксенією Осикою (директор продюсерського центру “Talant Production»), балетом «NC-17» під керівництвом Катерини Трішиної та Анни Паламарчук, запрошують всю вашу родину до неймовірного Музичного ілюзіону, бо саме тут оживають історії …

На вас чекає магічне дійство , що народжує справжнє світло, – тож просто слідуйте за променем «Ліхтаріуса»…

Казка починається тут і зараз:

З 18-го листопада

Концерт-холл Caribbean Club

Початок шоу – 12:00

Для дітей до 3-x років вxід (без надання окремого місця) – вільний.

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Останні новини
69849974_2896899246990818_8172820798575214592_n

Один з найстаріших клубів Києва Caribbean Club. Night Club оголошує вакансію – ОФІЦІАНТ!

20190312-fk8a0358_result-min-1

5 цікавих факти про французький шансон: розповідає солістка «Notre Dame de Paris»

67293120_730145957420695_6617273060888150016_n

Хуан Карденас: “Архітектура України мені здалася величною та мальовничою” 

Аквариум "Двери Травы"

Друзі, важлива інформація!