fbpx
new
KADNAY
Кві
12
п’ятниця

KADNAY

12.04
п’ятниця

12 квітня в Caribbean Club відбудеться LIVE презентація нової платівки гурту KADNAY.

Це четвертий за рахунком альбом музикантів. Поки артисти все тримають в таємниці і інтригують своїх шанувальників, викладаючи в соціальних мережах невеликі відеоогляди про підготовку до великого концерту.

Але ні для кого ні секрет, що KADNAY – це симбіоз зносить з ніг енергії музики, звуку, любові і, звичайно ж, якісного саунду.

Артисти пообіцяли ще більше нових експериментів, а нова платівка однозначно припаде до смаку навіть самому балуваному меломанові.
KADNAY – українська electro-pop група, утворена в 2012 році.

В кінці 2014-го року випустили свій перший альбом «Kadnay» і вирушили у всеукраїнський тур. Через півтора року вони випустили наступний альбом “23FLOOR”, Ще через півроку, вже в лютому 2017, талановита група брала участь в національному відборі на Євробачення, отримавши максимальний бал від журі, а також викликала великий резонанс серед глядачів і шанувальників творчості групи.

У листопаді 2017 року артисти презентують свій перший україномовний альбом “Відчуваю”. Їх новий альбом, якого всі чекали з великим нетерпінням, оповідає слухачам про життя, душевних переживаннях і любові, але не в побитому сенсі цього слова, а про любов – як всепоглинаючих почуттях. Кожна їхня пісня – це маленька, глибоко прожите історія, а їх музика наповнена душевністю та щирістю настільки, що її хочеться слухати, перекручуючи пісні раз по раз до початку пластинки.

У грудня 2017 KADNAY потрапили в номінацію “Поп-група року” за версією музичної премії Yuna.
Група успішно виступила на національному відборі Євробачення 2018 з новим хітом “Beat Of The Universe” в якості фаворитів, соіскав любов публіки і журі.

У травні 2018 року артисти перемагають в номінації “Інді” на музичній премії “Золота жар-птиця”.
Тижнем пізніше KADNAY здобули перемогу на відборі на Sziget 2018 і в серпні представили Україну на одному з найвідоміших фестивалів Європи.

В цьому році артисти номіновані на музичній премії YUNA в категоріях: “Електронний хіт-року” і “Поп-група року”.
Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.
Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club»

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО