fbpx
new

BUSINESS STAND UP: ЖІНКИ. ВЕСНА. ВІЙНА

10.03
неділя

10 березня BUSINESS STAND UP: ЖІНКИ. ВЕСНА. ВІЙНА в Caribbean Club.

Саме про це ми будемо говорити, жартувати, сумувати та сміятись на першій весняній зустрічі Business Stand Up. Приходьте, щоб підзарядитись енергією весни та почути виступи сильних і прекрасних спікерок. Це неможливо пропустити, тим більше, що весь прибуток з цього вечора Business Stand Up перераховує на ЗСУ.

Раді вітати на головній сцені інтелектуального гумору та здорового глузду неймовірних спікерок:

Марина Кінах.
Громадська діячка, заслужена журналістка України, експертка соціальних телевізійних проєктів, співзасновниця жіночих та дитячих проєктів ‘Краща Жінка в професії’, ‘Діти — гордість України’, член журі дитячих конкурсів та фестивалів, багатодітна мама та бабуся.

Наталія Ємченко.
Chief Reputation Officer System Capital Management, член наглядових рад в NGO Серце Азовсталі, Mariupol.Reborn, Фонд Ріната Ахметова, мати, майстер (чи майстриня) слова і, що важливіше — діла.

Олена Юзькова.
Консультантка з управління, допомагає трансформації людей, організацій та міст. Докторка філософії з державного управління, яка знає, що зміна держави починається з кожного з нас. Небезпечна, бо вміє реально змінювати людей та навіть робити їх кращими.

Юлія Ліповецька.
Розумниця, наймолодша директорка в KPMG Україна. Керівниця напрямку впровадження ERP (щоб це не значило).

Катерина Булавінова.
Медичний експерт UNICEF. Жінка-харизма, яка не тільки знає все про здоровʼя та може змусити мільйони українців слухати її вказівки, і, наприклад, вакцинуватись, але ще й має гіпнотичну силу одеського гумору.

Катерина Возіанова.
Підприємниця та засновниця Indposhiv. Бренд уже 15 років одягає найкращих чоловіків країни в бездоганний класичний одяг. Щоранку розважається пірнанням у проруб.

Ведуча вечора — неперевершена Лєра Мандзюк, артистка і комік, впізнаваності якої немає меж.

До зустрічі 10 березня в Caribbean Club.

Ознайомтесь з правилами «Сaribbean Club». Нагадуємо, що під час повітряної тривоги рекомендовано пройти в укриття: найближче – метро "Університет" (400м).
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО