new

Ентоні Стронг — англійський джазовий вокаліст і піаніст, аранжувальник і композитор.

ANTHONY STRONG – Британська джазова зірка

Джаз
28.10
п’ятниця

Британська джазова зірка Ентоні Стронга (Anthony Strong)

 

Продюсерський центр Jazz in Kiev та концерт-холл Caribbean Club представляє новий проект – серію ексклюзивних джазових концертів. Відкриє проект виступ нової британської джазової зірки Ентоні Стронга (Anthony Strong)

Ентоні Стронг – англійський джазовий вокаліст і піаніст, аранжувальник і композитор. Він здобув освіту в школі при Королівській музичній академії, школі Перселла і Guildhall School of Music and Drama. Вже в студентські роки почав свою стрімку кар’єру, як сайдмен, сесійний музиканти, а також виконавець, який часто з’являвся на телевізійних шоу.
У 2009 році Стронг записав свій дебютний альбом “Guaranteed!” який був високо оцінений BBC Radio 2 і Jazz FM.
У 2011 році Стронг виступає на новорічному ефірі BBC в залі Savoy (Live from The Savoy Ballroom). Також в цьому році він грає з Едріану Броуді в ролику Stella Artois «Crying Jean» і випускає свій другий альбом “Delovely”. Завдяки таким успіхам Стронг швидко стає постійним учасником музичних фестивалів Європи.
З моменту підписання контракту з французьким лейблом Naïve Records, в 2013 році Ентоні Стронг був названий британською газетою Metro “головним новим талантом”, з’явився на першій сторінці щоденної національної газети Le Figaro і виступив в прямому ефірі на національному телебаченні в Німеччині, Польщі, Туреччини та Португалії. Він записує альбом “Stepping Out” і після появи на ранковому шоу ‘MorgenMagazin’, “Stepping Out” досягає першого місця в джаз чартах iTunes і Amazon в Німеччині, а потім і першого рядка в США ITunes Jazz Charts. Його гастрольний тур досягає цифри 26 країн на 4 континентах.
У 2015 Стронг створює альбом “On A Clear Day” в основі якого олдскульна музика – від джазових стандартів і класики, до раннього Стіві Вандера і Motown, а також його авторський матеріал. У записі альбому взяли участь понад 20 музикантів.
У Києві Ентоні Стронг виступить у складі тріо:
Ентоні Стронг (Anthony Strong) – вокал, рояль,
Спенсер Браун (Spencer Brown) – бас,
Дейв Ом (Dave Ohm) – барабани.

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.

Останні новини
67293120_730145957420695_6617273060888150016_n

Хуан Карденас: “Архітектура України мені здалася величною та мальовничою” 

Аквариум "Двери Травы"

Друзі, важлива інформація!

Музикант рекомендує: плейліст літа від Павла Ігнатьєва

Музикант рекомендує: плейліст літа від Павла Ігнатьєва

kasting_instagram

Сarribean Club та NC-17 Show Ballet запускає свій новий провокативнй шоу-проект для дорослих