fbpx
new

Aniko Dolidze Big Band. Романтична програма

9.03
вівторок

9-го березня Aniko Dolidze Big Band з романтичною програмою «Для Закоханих» у Caribbean Club Concert Hall!

У програмі вечора прозвучать найкращі джазові композиції про кохання за останні 70 років.

Любов – найважливіше та найсильніше почуття в житті кожної людини. Тому, саме в цей вечір можна нагадати собі про те, що коли кохаєш – і весна може настати зимою, про те, що коли людина любить іншу людину – варта на все. Навіть чути про що говорять птахи і злетіти вище неба.

My one and only love, Love is here to stay, Lullaby of birdland, Time after time, Every time we say goodbye та багато інших – романтична колекція джазових пісень особливо підібрана до концерту «Дня закоханих».

Гімн вечора – ексклюзивне аранжування ніжної композиції у виконанні оркестру популярного екранізованого найромантичнішого фільму «Серенада Сонячної Долини». Яка саме пісня прозвучить ви почуєте на концерті «Для Закоханих».

Aniko Dolidze Big Band – це унікальний джазовий оркестр на чолі з вишуканою леді українського джазу Аніко Долідзе. П’ять саксофонів, чотири тромбони, чотири труби, фортепіано, бас, гітара, ударні та єдина в Україні жінка бенд-лідер!

Аніко Долідзе зібрала в своєму оркестрі виконавців, які не тільки чуйно підтримують солістку акомпанементом, але і підривають зал запаморочливими імпровізаціями.

Запросіть кохану людину на побачення та проведіть цей вечір у романтичній атмосфері Caribbean Club Concert Hall!

Ознайомтесь з правилами закладу «Сaribbean Club», а також з новими правилами безпеки пов’язаними з COVID-19
Останні новини
img_9029_result1

Нагадуємо, поки Caribbean Club не працює в звичному режимі, ми пропонуємо скористатись цим моментом

400400-1

Більше гарних новин!

163624627_1411589892513074_4969327240763457348_o

Друзі та гості!  Ми вже готуємось до відновлення роботи після локдауну.

xa-new-2021

У зв’язку з карантинними обмеженнями на проведення масових заходів через пандемію COVID-19  концерт X Ambassadors переноситься.