fbpx
new
Share:

Доброчинний концерт-вертеп “Українське Різдво” – це гарна традиція в Caribbean Club Concert-Hall!

Ми святкуємо Різдво у кращих традиціях нашого краю, збираємо гроші на доброчинні цілі та вітаємо наших Друзів, людей з особливими потребами!

В результаті концерту нам разом вдалось зібрати 11500 грн від продажу квитків та святкового аукціону.
Це кошти – допомога у боротьбі з хворобою для Вікторії Ткаченко. Викладача кафедри народнопісенного та хорового мистецтва Київського Національного університету культури і мистецтв, яка страждає на важке онкологічне захворювання.

Цього річ карибський Дід Мороз приніс 22 подаруночка та влаштував справжнє свято для наших Друзів та частих гостей клубу – людей з особливими потребами!

Робити добрі справи легко та можна щодня! Долучайтесь!
Наші особливі Друзі будуть раді увазі – прогулянка у парку, кава в міському кафе, кіно або обговорення книги.
Вони – особливі люди. Люди з особливим поглядом, з особливою душею, особливими думками.

Дива ми створюємо самі!

LAMA
Бер
8
неділя
Вартість квитків: 590—1890 ГРН
19:00
Початок
18:00
Двері відчинено
Останні новини
Caribbean Club відновлює роботу!

Caribbean Club відновлює роботу!

salsa

Знову! Salsa!

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

HAPPY 24h BIRTHDAY CARIBBEAN CLUB

zachineno

11-го грудня ЗАЧИНЕНО