new
SEAMUS BLAKE & DENNIS ADU BIG BAND
Вер
19
вівторок

SEAMUS BLAKE & DENNIS ADU BIG BAND

19.09
вівторок

Його музика вражає витонченими та сміливими імпровізаціями. Йому співають оди за майстерну гру, композиторські уміння та лідерські навички. Культовий Джон Скофілд називав його «надзвичайним, тотальним саксофоністом».

19 вересня Шеймус Блейк уперше зіграє в столиці разом із титанами української джазової сцени Dennis Adu Big Band. Разом із ними на сцену вийде латвійська вокалістка Діана Пейтон.

Масштабне музичне дійство пройде в одному найатмосферніших київских клубів – Caribbean Club Concert Hall, а провести його випала честь Олексію Когану.

Блейк народився у Лондоні, виріс у Ванкувері, а знайшов домівку в Нью-Йорку. Саме там, по закінченні Берклі, у 1992 році Шеймус почав грати із провідними американськими джазменами: барабанщиком Віктором Льюїсом, трубачем Франко Амброзетті, барабанщиком Біллі Драммондом, піаністом Дарреллом Грантом і барабанщиком Кевіном Хейзом. Крім того, Блейк брав участь в турі Джона Скофілда, працював у видатному оркестрі Mingus Big Band, а у 2002 році став переможцем джазового конкурсу ім. Телоніуса Монка у Вашингтоні.

Як лідер та співзасновник, Шеймус випустив 16 альбомів, в той час, як зіграв на більш ніж 70 платівках. Шість із них – були висунуті на премію «Греммі».

Побачити, а головне – почути, як світова джазова зірка зіграє пліч-о-пліч з нашими видатними музикантами, ви зможете 19 вересня у Caribbean Club Concert Hall. Побачимося!

Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.

Останні новини
3397f9c9-1ee8-42df-81a8-f9cdd00194fe

FOLLOW THE GAME!

musicle_20th-anniversary_result

До 20-річчя Caribbean Club ми підготували грандіозний подарунок всім меломанам та друзям Caribbean Club- МЮЗИКЛ ❤️

garik_new_site

TEASER#1 | Вперше! Українські зірки знялись у мюзиклі до ювілею культового клубу! | Caribbean Club

26655068_1794945490550416_1937756476_o

Яскраві шкільні канікули з Caribbean Club Concert Hall!