new

Невідомі факти про Freedom Jazz:

Сам Люк Бессон співав з Freedom Jazz, навіть незважаючи на зубний біль. Так, той самий Люк Бессон - режисер відомих картин "Леон", "П'ятий елемент", "Люсі", "Жанна д'Арк". Це сталося в німецькому місті Руст, у парку розваг "Europa-park".

На одному святі, під кавер Емі Уайнхаус у виконанні джазеток, танцював під сценою сам Seal, забувши, що йому теж незабаром виходити на сцену.

Ерік Серра (Eric Serra), відомий французький композитор, який є автором саунтрек до фільмів Люка Бессона, був настільки у захваті від шоу Freedom Jazz, що на afterparty буквально переслідував джазеток.

Майкл Медсен, голлівудський актор, прилетівши на шоу "Вечірній Київ", і почувши виконання відомої "Sing Sing Sing", сказав: "Чому ці красуні досі не в Голлівуді?".

Американський поп-співак Лайонел Річі був настільки зачарований десятикратною красою джазу, що сам попросив їх сфотографуватися.

Томас Андерс на зйомках програми "Вечірній Київ", зачарований грою та красою Світлани-труби, забув слова власної пісні.

Кеті Леон (Katie Leone), вокалістка гурту "Incognito", на одній з вечірок власноруч робила коктейлі і пригощала джазеток.

Caribbean Jazz Dinner Show. Freedom Jazz с программой KISS

15.02
Четверг

3 месяца джаз-кабаре в Caribbean Club!

Атмосферу, которую мастерски с первых секунд создает этот уникальный джазовый герлз-бэнд — не встретить нигде!
На протяжении трех месяцев — по четвергам — «Freedom Jazz» выйдут на сцену Caribbean Club с особенно откровенной и смелой программой «KISS».

Даты концертов: 8,15, 22 февраля, 1, 8, 15, 22, 29 марта и 5, 12 апреля.

«Наше новое и горячее шоу называется «ПОЦЕЛУЙ». Название говорит само за себя: страстная, откровенная, интимная. Во всех новых произведениях вы найдете тему любви и отношений, которая нас особенно волнует. Безусловно, все выдержано в фирменном стиле джазеток: от театрализованных миниатюр до безудержных танцев, от «закаверенних» до неузнаваемости всеми любимых песен до тонкого женского юмора. Меньше слов — больше поцелуев!», — рассказывают о своем новом шоу участницы Freedom-Jazz.

Фан-зона — свободные зоны для просмотра мероприятия без привязки к конкретному месту.

Ознакомьтесь с правилами заведения «Сaribbean Club»

Последние новости
musicle_20th-anniversary_result

К 20-летию Caribbean Club мы решили сделать грандиозный подарок всем меломанам и поклонникам Caribbean Club – Мюзикл!

garik_new_site

TEASER#1 | Вперше! Українські зірки знялись у мюзиклі до ювілею культового клубу! | Caribbean Club

26655068_1794945490550416_1937756476_o

Яркие школьные каникулы с Caribbean Club Concert Hall!

900kh900_-bilety-1

Надзвичайна новина!