new

Natalie Papazoglu — Whitney Houston Tribute

18.04
Вторник

18-го квітня вперше велике трибьют-шоу неймовірної Уітні Хьюстон у Києві!

Її визнали однією з кращих вокалісток XX століття! За інформацією Книги Рекордів Гінеса Уітні Хьюстон є найтитулованішою артисткою музичної індустрії. На її рахунку найбільша кількість різноманітних премій, титулів та нагород!

Вже у квітні легендарні композиції пролунають наживо у Києві!

Голос Уітні — неповторний. Знайти гідного виконавця пісень легендарної співачки дуже складно!

Наталі Папазоглу | Natalie Papazoglu називають українською Уітні Хьюстон за філігранну техніку та унікально яскравий голос, діапазоном більш ніж чотири октави.

Вона українська співачка, автор і виконавець власних пісень, фіналістка телепроекту X-Factor, лауреат багатьох міжнародних конкурсів та фестивалів.

Влітку 2016 -го вийшов експериментальний міні альбом співачки, який складається з трьох пісень: синглу «Не ворог», який шанувальники мають можливість чути на радіо, «Обними» та «Незалежна».

В грудні Наталі презентувала відео роботу на свій перший сингл “Неворог”, яка є в ротації в телевізійному музичному просторі. Незабаром українські слухачі зможуть почути нові роботи.

 

У супроводі віртуозних музикантів Наталі виконанні найвідоміші композиції Уітні Хьюстон. Гості почують наживо хіти, які підкорили серця мільйонів меломанів у всьому світі.

Цей концерт варто почути, щоб переконатись у існуванні вокального дару.

 

У концерті також приймуть участь зіркові гості.

Домініканський співак з дивовижною харизмою — Антоніо Гомез Круз.

Та чарівна Shanis — фіналістка багатьох вокальних телевізійних проектів та лауреат міжнародних конкурсів.

 

8-го квітня почуйте музичну спадщину головної Співачки про Кохання — Уітні Хьюстон — наживо. Романтичні балади та справжні хіти — калейдоскоп улюблених пісень!Фан-зона — вільні зони для перегляду заходів без прив’язки до конкретного місця.

Последние новости
Лайма Вайкуле. Ексклюзивний концерт

Лайма Вайкуле приглашает на концерт ко Дню Влюбленных

zachineno-11

Извините, мы сегодня закрыты!

mma_7977_2-min

BrainStorm приглашают на концерт «30 музыкальных историй»

_mg_9129

Важное объявление!